Nový Spark
venku od 1. března
Agilní FORREST JUMP vypouští „Truet“ s Honzou Toužimským a Martinem Kapkem

Agilní FORREST JUMP vypouští „Truet“ s Honzou Toužimským a Martinem Kapkem

Na jaře u Smile Music Records vyjde nová deska FORREST JUMP. Aktuální singl „Truet“ je poděkováním všem fanouškům za prolomení 100 tisíc zhlédnutí u posledního videoklipu „Zafúkané“ a zároveň dalším nastíněním, jak nová tvorba crossover čtveřice zní.

FORREST JUMP NA SPARKSHOPU

Zvláštní název skladby odkazuje na tříčlennou sestavu pěvců, jimiž vedle Pepy Michálka jsou Martin Kapek (TRAKTOR) a Honza Toužimský (ARAKAIN), pod jehož producentskou taktovkou byla skladba nahrána ve studiích Happy Metal, Davos a Autumn Studio. „Už před několika lety jsme si říkali, že by bylo hezké pozvat na natáčení desky jako hosty kamarády, se kterými jsme něco zažili,“ říká k singlu frontman kapely Pepa Michálek. A jelikož skladbou rezonuje téma „nebudeme říkat, co chtějí slyšet, když nechtějí slyšet, co chceme říct“, od začátku bylo kapele jasné, že v ní nebude jen jeden hlas, což opět vysvětluje Pepa: „Od začátku nemělo jít o duet, ale chtěli jsme si užít atmosféru natáčení ve více lidech. Prvními volbami byli Martin a Honza, se kterými nás pojí dlouholetá přátelství. Byli jsme nadšení, když kluci vlastně ihned souhlasili.“

Muziku k singlu složil kytarista Michal Stochleba, text je tradičně z pera Pepy Michálka aka Michaila Fabiena. Natáčení zpěvů probíhalo ve skvělé a přátelské atmosféře, kdy nechyběla tuna vtípků a také něco zlatavého moku z nedalekého Lázeňského pivovaru Luhačovice. Video si vzal na starost opět osvědčený Jirka Kobylanský, který nahrávací atmosféru zachytil.

Video vychází 11. 11. 2022 a už teď můžeme prozradit, že se nejedná o poslední letošní zářez z dílny kapely. Vše směřuje k vydání alba, které spatří světlo světa na jaře 2023 po pěti letech od eponymního CD z roku 2018.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace