Nový Spark
venku od 2. dubna
Agilní FORREST JUMP vypouští „Truet“ s Honzou Toužimským a Martinem Kapkem

Agilní FORREST JUMP vypouští „Truet“ s Honzou Toužimským a Martinem Kapkem

Na jaře u Smile Music Records vyjde nová deska FORREST JUMP. Aktuální singl „Truet“ je poděkováním všem fanouškům za prolomení 100 tisíc zhlédnutí u posledního videoklipu „Zafúkané“ a zároveň dalším nastíněním, jak nová tvorba crossover čtveřice zní.

FORREST JUMP NA SPARKSHOPU

Zvláštní název skladby odkazuje na tříčlennou sestavu pěvců, jimiž vedle Pepy Michálka jsou Martin Kapek (TRAKTOR) a Honza Toužimský (ARAKAIN), pod jehož producentskou taktovkou byla skladba nahrána ve studiích Happy Metal, Davos a Autumn Studio. „Už před několika lety jsme si říkali, že by bylo hezké pozvat na natáčení desky jako hosty kamarády, se kterými jsme něco zažili,“ říká k singlu frontman kapely Pepa Michálek. A jelikož skladbou rezonuje téma „nebudeme říkat, co chtějí slyšet, když nechtějí slyšet, co chceme říct“, od začátku bylo kapele jasné, že v ní nebude jen jeden hlas, což opět vysvětluje Pepa: „Od začátku nemělo jít o duet, ale chtěli jsme si užít atmosféru natáčení ve více lidech. Prvními volbami byli Martin a Honza, se kterými nás pojí dlouholetá přátelství. Byli jsme nadšení, když kluci vlastně ihned souhlasili.“

Muziku k singlu složil kytarista Michal Stochleba, text je tradičně z pera Pepy Michálka aka Michaila Fabiena. Natáčení zpěvů probíhalo ve skvělé a přátelské atmosféře, kdy nechyběla tuna vtípků a také něco zlatavého moku z nedalekého Lázeňského pivovaru Luhačovice. Video si vzal na starost opět osvědčený Jirka Kobylanský, který nahrávací atmosféru zachytil.

Video vychází 11. 11. 2022 a už teď můžeme prozradit, že se nejedná o poslední letošní zářez z dílny kapely. Vše směřuje k vydání alba, které spatří světlo světa na jaře 2023 po pěti letech od eponymního CD z roku 2018.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace