Nový Spark
venku od 1. června
Albem měsíce únorového čísla jsou NECROPHOBIC

Albem měsíce únorového čísla jsou NECROPHOBIC

„NECROPHOBIC jsou klasa! Ba co víc, jeden z posledních ryzích exemplářů dnes již téměř vyhynulého žánru.“ Těmito slovy uvozuje redaktor Ondrowik Šmilauer svou šesti hvězdičkovou recenzi nového alba blackened death metalových Švédů NECROPHOBIC.

Každoměsíční bodování v únoru vyhrála deska „Mark of the Necrogram“ švédské party NECROPHOBIC. Z desky jsou vypuštěny dvě skladby si můžete poslechnout níže. Kapele rozhodně prospěl návrat vokalisty Anderse Strorkirka a „Mark of the Necrogram“ tak nese jeho hrubosrstý vokál.



Nezamazanou recenzi si můžete přečíst v únorovém Sparku. K dostání ve všech pořádných trafikách a elektronicky zde. „Mark of the Necrogram“ vychází 23. února.



Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo