Nový Spark
venku od 1. července
Alice Cooper kandiduje na prezidenta. Už zase.

Alice Cooper kandiduje na prezidenta. Už zase.

Spojené státy americké v listopadu čekají prezidentské volby a ikonický rocker Alice Cooper nemůže zůstat mimo. Tak jako uplynulých padesát let. Opět tak spouští satirickou kampaň, k jejímuž sledování se můžete přihlásit na webu www.aliceforpresident.com .

„Jsem problémový chlapík do problémové doby. Nemám pražádné tušení, co bych měl dělat, takže bych se (mezi ostatními kandidáty) neměl ztratit,“ říká ve videu, kterým svou kampaň načíná a zve k podpoře Wild Party, tedy volně přeloženo Divoké strany.

Alice Cooper na Sparkshopu

Přestože se politickým tématům ve spojení s rockovou muzikou obecně spíš vyhýbá, prezidentských kampaní se satiricky účastní už od vydání úspěšného singlu „Elected“ v roce 1972, kdy byl v úřadu prezident Richard Nixon a země se účastnila nepopulární války ve Vietnamu.

Vyjádřit Alicovi podporu můžete nejen přihlášením se k odběru novinek na uvedeném webu, ale také na koncertě v Pardubicích, který se uskuteční už 17. června.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace