Nový Spark
venku od 1. září
Alice Cooper vítá do kapely staronového kytaristu

Alice Cooper vítá do kapely staronového kytaristu

Alice Cooper rozvázal začátkem tohoto týdne svoji spolupráci s dlouholetou kytaristkou Nitou Strauss a hned se začaly šířit zvěsti, že se k jeho kapele připojí Kane Roberts, který s Cooperem hrál mezi lety 1985 – 1988.

Fanoušci se nemýlili – Alice Cooper nyní oficiálně přivítal Robertse zpět do kapely pro nadcházející Detroit Muscle Tour. Kytarista hrál na Cooperových albech „Constrictor“ (1986) a „Raise Your Fist and Yell“ (1987). Poté zaznamenal úspěch díky své sólové desce „Saints and Sinners“ z roku 1991, která obsahovala cover verzi skladby Cher „Does Anybody Really Fall in Love Anymore?“.

„Těším se na naše turné v září a říjnu, kdy na pódiu opět přivítám Kanea Robertse. Zůstali jsme po celou dobu přáteli, je to jeden z mých oblíbených kytaristů. Přinese ještě více svalů na naší Detroit Muscle Tour! Vždycky jsme měli v kapele zásadu otevřených dveří, kdy hráči můžou kdykoliv odejít a zase se vrátit, takže je skvělé, že se k nám opět připojil právě Kane. Tyto show budou pro fanoušky opravdu pochutnáním! Kytaristi Kane Roberts, Ryan Roxie a Tommy Henriksen na jednom pódiu? To bude pecka!“ vyjádřil se k návratu staronového kytaristy Alice Cooper.


Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace