Nový Spark
venku od 1. července
Alice Cooper vítá do kapely staronového kytaristu

Alice Cooper vítá do kapely staronového kytaristu

Alice Cooper rozvázal začátkem tohoto týdne svoji spolupráci s dlouholetou kytaristkou Nitou Strauss a hned se začaly šířit zvěsti, že se k jeho kapele připojí Kane Roberts, který s Cooperem hrál mezi lety 1985 – 1988.

Fanoušci se nemýlili – Alice Cooper nyní oficiálně přivítal Robertse zpět do kapely pro nadcházející Detroit Muscle Tour. Kytarista hrál na Cooperových albech „Constrictor“ (1986) a „Raise Your Fist and Yell“ (1987). Poté zaznamenal úspěch díky své sólové desce „Saints and Sinners“ z roku 1991, která obsahovala cover verzi skladby Cher „Does Anybody Really Fall in Love Anymore?“.

„Těším se na naše turné v září a říjnu, kdy na pódiu opět přivítám Kanea Robertse. Zůstali jsme po celou dobu přáteli, je to jeden z mých oblíbených kytaristů. Přinese ještě více svalů na naší Detroit Muscle Tour! Vždycky jsme měli v kapele zásadu otevřených dveří, kdy hráči můžou kdykoliv odejít a zase se vrátit, takže je skvělé, že se k nám opět připojil právě Kane. Tyto show budou pro fanoušky opravdu pochutnáním! Kytaristi Kane Roberts, Ryan Roxie a Tommy Henriksen na jednom pódiu? To bude pecka!“ vyjádřil se k návratu staronového kytaristy Alice Cooper.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace