Nový Spark
venku od 1. června

ANGRA začala nahrávat nové album

Brazilští melodici ANGRA, ke kterým se loni nastálo přidal zpěvák Fabio Lione z RHAPSODY OF FIRE, začínají nahrávat nové studiové album. Zajeli si kvůli tomu do Švédska, k Jensi Bogrenovi, který jim ho bude produkovat. Kromě Lioneho je však v sestavě nováčkem také bubeník Bruno Valverde, který současně hraje i s kytaristou Kiko Loureirem.

„Bruno je velice všestranný a jelikož nejsme ryze powermetalovou kapelou, potřebovali jsme do naší tvorby vnést i prvky z jiných hudebních stylů,“ říká k nové posile Kiko. „Od nové desky tak můžete očekávat změny a samozřejmě s Fabiem za mikrofonem také jiný hlas. Snažíme se hledat nové cesty, jak k muzice přistupovat, takže určitě na nové desce uslyšíte nějaké novoty, ale zároveň na ní bude zachována i esence ANGRY.“

S vydáním nahrávky se počítá buď ještě koncem letošního nebo začátkem příštího roku...

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo