Nový Spark
venku od 1. března
Další perfektní Spark, v prosinci s Lemmym a spol

Další perfektní Spark, v prosinci s Lemmym a spol

Další perfektní den je název, který nemůže zestárnout. Před více jak 40 lety vrhli MOTÖRHEAD na trh album, které je v jejich diskografii dodnes unikátní. Dlouho hudebně nedoceněná kolekce dvanácti písní, na níž měl lví podíl kytarista Brian Robertson, který si v té době užíval vysokého kreditu za své hráčské a skladatelské zásluhy na albech THIN LIZZY. Nakonec s Lemmym udělal pouze jedno jediné album, ale zůstala po něm deska, která dodnes mezi fanoušky MOTÖRHEAD vzbuzuje vášně. Skutečné velké téma rockové historie a tento jedinečný příběh vám bude vyprávět poslední letošní Spark. Dne 28. 12. uplyne od Lemmyho odchodu k branám nebeským osm let a Spark na jednu z největších hudebních legend nehodlá zapomínat.

Krom titulních MOTÖRHEAD však můžete vyhlížet třeba BLINK-182 v Galerii titánů, rozhovory s navrátilci STAIND, ANGROU, THE UNITY, BARONESS nebo zbožňovanou Tarjou, Awaye z VOIVOD v Ušním průplachu anebo Tomáše Hajíčka z KRUCIPÜSKU v Deep Look Inside.

To je však jen malá část toho, co vás v prosincovém čísle čeká. Rozhodně vás o vánočních svátcích nenecháme na holičkách a už teď připravujeme obsah na start roku 2024!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace