Nový Spark
venku od 1. července
Další perfektní Spark, v prosinci s Lemmym a spol

Další perfektní Spark, v prosinci s Lemmym a spol

Další perfektní den je název, který nemůže zestárnout. Před více jak 40 lety vrhli MOTÖRHEAD na trh album, které je v jejich diskografii dodnes unikátní. Dlouho hudebně nedoceněná kolekce dvanácti písní, na níž měl lví podíl kytarista Brian Robertson, který si v té době užíval vysokého kreditu za své hráčské a skladatelské zásluhy na albech THIN LIZZY. Nakonec s Lemmym udělal pouze jedno jediné album, ale zůstala po něm deska, která dodnes mezi fanoušky MOTÖRHEAD vzbuzuje vášně. Skutečné velké téma rockové historie a tento jedinečný příběh vám bude vyprávět poslední letošní Spark. Dne 28. 12. uplyne od Lemmyho odchodu k branám nebeským osm let a Spark na jednu z největších hudebních legend nehodlá zapomínat.

Krom titulních MOTÖRHEAD však můžete vyhlížet třeba BLINK-182 v Galerii titánů, rozhovory s navrátilci STAIND, ANGROU, THE UNITY, BARONESS nebo zbožňovanou Tarjou, Awaye z VOIVOD v Ušním průplachu anebo Tomáše Hajíčka z KRUCIPÜSKU v Deep Look Inside.

To je však jen malá část toho, co vás v prosincovém čísle čeká. Rozhodně vás o vánočních svátcích nenecháme na holičkách a už teď připravujeme obsah na start roku 2024!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace