Nový Spark
venku od 3. června
Zemřel zakládající člen STAIND, bubeník Jon Wysocki

Zemřel zakládající člen STAIND, bubeník Jon Wysocki

Ve věku 53 let zemřel zakládající člen STAIND, bubeník Jon Wysocki. S kapelou působil od jejího zrodu v polovině devadesátých let až do svého překvapivého odchodu v roce 2011. Tehdy ho zdůvodňoval rozladěním z práce na eponymním albu „Staind“, které se pro kapelu stalo až do loňského „Confessions of the Fallen“ na dlouhých dvanáct let posledním. Byl tak u všech jejich zásadních úspěchů.

Příčina jeho úmrtí zveřejněna nebyla, dle dostupných informací však měl zdravotní problémy s játry, které si žádaly lékařskou péči.

STAIND na Sparkshopu

Frontman STAIND Aaron Lewis vzdal svému kamarádovi a někdejšímu spoluhráči hold s tím, že „ztratil bratra“. „Všechny ty bitvy, které jsme spolu sváděli. Bitvy, které jsme sváděli proti sobě. Bitvy, které jsme sváděli bok po boku s našimi vnitřními démony. Bitvy, které jsme prohráli i ty, v nichž jsme zvítězili. Jon byl můj přítel. Byl náš bratr. Mám zlomené srdce. Svět už nebude stejný. Uvidíme se na druhém břehu, kamaráde,“ napsal Lewis.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace