Nový Spark
venku od 2. května
ART OF ANARCHY po sedmi letech potřetí, se třetím zpěvákem

ART OF ANARCHY po sedmi letech potřetí, se třetím zpěvákem

Sedm let po desce „The Madness“ (2017) „supergrupa“ ART OF ANARCHY ohlašuje vydání v pořadí třetího alba s v pořadí třetím zpěvákem. A i když se novinky dočkáme až příští rok, už teď je tu první ukázka v podobě skladby „Vilified“.

Zatímco na eponymním debutu z roku 2015 v kapele, jejímiž kmenovými členy jsou bratři Jon a Vince Vottové a ex-kytarista GUNS N´ ROSES Ron „Bumblefoot“ Thal, zpíval už zesnulý Scott Weiland (STONE TEMPLE PILOTS), album číslo dvě svým hlasem ozdobil Scott Stapp z CREED. Ani ten však v kapele nevydržel dlouhodobě a ta se na delší čas odmlčela.

Třetí pěveckou volbou ART OF ANARCHY se stal ostřílený Jeff Scott Soto, s nímž Bumblefoot působí rovněž v progmetalových SONS OF APOLLO. Další změnou je konec baskytaristy Johna Moyera (DISTURBED), jehož v sestavě nahradil jistý Tony Dickinson, s nímž se pro změnu Soto zná ze svého sólového projektu SOTO, respektive z TRANS-SIBERIAN ORCHESTRA.

Album nazvané „Let There Be Anarchy“ vyjde 16. února, do té doby je možno naposlouchávat singl, který se dočkal i videoklipu s narací Geoffa Tatea (ex-QUEENSRŸCHE). Jeho hlavní protagonista, hollywoodský herec Cuba Gooding Jr. k němu říká: „Není to jen skladba, je to stanovisko, poselství a varování. Je to odraz mnoha problémů, které tíží naši společnost. Psychické problémy, masové střelby, démonizace druhých bez řádných informací. Nepochybně se stane jednou z těch kulturně významných skladeb, které budou oslovovat i příští generace. Protože bojovat proti nutkání očerňovat to, čemu nerozumíme, je třeba!“

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace