Nový Spark
venku od 1. září
ASINHELL vzdávají hold staré metalové škole novou skladbou „Desert of Doom“

ASINHELL vzdávají hold staré metalové škole novou skladbou „Desert of Doom“

Hvězdná kapela lídra VOLBEAT Michaela Poulsena, kterému sekundují vokalista Marc Grewe a bubeník Morten Toft Hansen, představuje očekávané debutové album další skladbou. Připravte se na svoji zkázu pravým oldschoolovým death metalem!

Deska s názvem „Impii Hora“ vyjde 29. září. Deathmetalové trio nelení a láká fanoušky lyric videem ke skladbě „Desert of Doom“. Muzikanti načerpali inspiraci u klasiků BOLT THROWER, DEATH, ENTOMBED a MÖTORHEAD.

Novinku od ASINHELL předobjednávejte na Sparkshopu

Více než dvacet let stojí zpěvák a kytarista Michael Poulsen v čele dánské rokenrolové mašinérie VOLBEAT. Pokud se ovšem podíváme do minulosti, tak ještě před založením VOLBEAT hrál v deathmetalových DOMINUS. A hodně tvrdá muzika jeho srdce nikdy neopustila… Rozhodl se využít deathmetalové riffy, které složil při nahrávání poslední desky VOLBEAT „Servant of the Mind“, a založit novou deathmetalovou kapelu ASINHELL, jejíž debutové album „Impii Hora“ bude poctou Poulsenovým oblíbencům ze staré metalové školy.

Michael Poulsen o nové nahrávce a lásce k death metalu rozpovídal v zářijovém čísle Sparku. K dostání v trafikách nebo na Sparkshopu!

Tracklist:
01. Fall of the Loyal Warrior
02. Inner Sancticide
03. Island of Dead Men
04. Trophies
05. The Ultimate Sin
06. Wolfpack Laws
07. Desert of Doom
08. Pyromantic Scryer
09. Impii Hora
10. Føj for Helvede


Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace