Nový Spark
venku od 2. dubna
Axel Rudi Pell nedá kytaru z ruky, po dvou letech hlásí nové album

Axel Rudi Pell nedá kytaru z ruky, po dvou letech hlásí nové album

Kytarista a skladatel Axel Rudi Pell, nezastavitelný a hrdý vlajkonoš melodického hard rocku, představí fanouškům 14. června dvaadvacátý (!) studiový počin své kapely, album „Risen Symbol“.

Německý kytarový matador je ve své tvorbě věrný klasickému zvuku hard rocku, aniž by ho oslaboval pseudomoderními stylovými variacemi či postradatelnými studiovými triky. Zároveň je na každém jeho albu slyšet posun k moderně i nové vlivy, ne však na úkor zvuku, který fanoušci Axela milují.

„Risen Symbol“ lze předobjednat na Sparkshopu!

Skladby jsou dokonale přizpůsobeny charismatickému hlasu frontmana Johnnyho Gioeliho, jednoho z nejuznávanějších rockových zpěváků. Společně s dalšími členy kapely, bývalým bubeníkem RAINBOW Bobby Rondinellim, klávesákem Ferdy Doernbergem a baskytaristou Volkerem Krawczakem, tvoří kapela AXEL RUDI PELL dobře naolejovaný stroj. První singl „Guardian Angel“ bude ke slyšení od 3. dubna. „Risen Symbol“ vyjde jen dva roky po posledním albu „Lost XXIII“ (2022).

Příležitost vidět kapelu naživo budeme mít i v České republice. V srpnu vystoupí na festivalu Rock Castle v Moravském Krumlově.

Tracklist:
1. The Resurrection (Intro)
2. Forever Strong
3. Guardian Angel
4. Immigrant Song
5. Darkest Hour
6. Ankhaia
7. Hell's On Fire
8. Crying In Pain
9. Right On Track
10. Taken By Storm

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace