Nový Spark
venku od 1. prosince
BAD WOLVES přispěli skladbou na soundtrack hororu „The Retaliators“

BAD WOLVES přispěli skladbou na soundtrack hororu „The Retaliators“

Jedna z velkých rockových senzací posledních let BAD WOLVES vypustila nové video ke skladbě „Learn To Walk Again“ z posledního alba „N.A.T.I.O.N.“. Skladba je součástí soundtracku hororu „The Retaliators“, přičemž videoklip samozřejmě obsahuje i záběry z filmu.

*„The Retaliators“ *je hororový thriller obsazený Michaelem Lombardim (FX’s Rescue Me, The Deuce), Marcem Menchacou (Black Mirror, The Sinner) nebo Josephem Gattem (Ray Donovan, Banshee, Dumbo) a se speciální účastí velkých rockových jmen jako Tommy Lee, FIVE FINGER DEATH PUNCH, PAPA ROACH, THE HU, ICE NINE KILLS, ESCAPE THE FATE, FROM ASHES TO NEW a dalších. Do kin se snímek dostane na jaře 2021.

Zpěvák Tommy Vext popisuje „Learn To Walk Again“ jako skladbu následovně: „Všichni v kapele i další lidé kolem nás procházeli v době její tvorby mnoha změnami. Za posledních pár let jsme prošli mnoha zkouškami s vědomím nejisté budoucnosti. Někdy je třeba padnout na kolena, aby člověk našel cestu tam, kde chce být. Skladba Learn To Walk Again není můj příběh, je to příběh nás všech.“

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
18.12. LIVESTREAM TRANS SIBERIAN ORCHESTRA
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?