Nový Spark
venku od 1. června
Basák z OPETH představil druhé album svých WHITE STONES

Basák z OPETH představil druhé album svých WHITE STONES

Uruguayský rodák Martin Mendez neusnul na vavřínech, a se svou novou kapelou přichystal materiál s názvem „Dancing into Oblivion“. Dynamické, progresivní a pochmurné album přijde na svět 27. srpna.

WHITE STONES se poprvé představili loni debutovou deskou "Kuarahy". Podle Mendezových slov rychlost vzniku alba dalšího ovlivnil lockdown, který nejen umožnil písním vyrůst, ale také prostoupil do tematické roviny nové nahrávky, ze které čiší strach, izolace a hrozba. Více napoví první singl "Chain of Command".

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo