Nový Spark
venku od 2. dubna
Basinfire 2023 hlásí první kapely a start předprodeje!

Basinfire 2023 hlásí první kapely a start předprodeje!

Na stránkách festivalu www.basin.cz byl spuštěn předprodej první edice lístků na Basinfire 2023, který má termín 22. - 25. června. Jde o omezený počet 500 lístků za cenu 1790 Kč!

Nikdo ale nechce kupovat zajíce v pytli, a tak tu s jeho spuštěním máme nejen první kapely, ale i jednoho z headlinerů festivalu. Těmi je v roce 2020 původně oznámená australská mašina AIRBOURNE, která nakonec ze soupisky vypadla a loni nemohla. A tak vám je vezeme letos na 17. ročník, kde nepochybně, jak je jejich dobrým zvykem, ovládnou podium!

Podium ale ovládnou i PAIN, elektro-industrial projekt Petera Tägtrena z Hypocrisy, který po dvou deskách s Lindemann, projektem se zpěvákem Rammstein, zas konečně plánuje unést posluchače do Pain-vesmíru s novou hudbou. Velkou ctí je pro nás i získání prog velikánů QUEENSRŸCHE. Ti přijedou s novou, fantastickou deskou „Digital Noise Alliance“, která je dalším pokračování v obrození kapely. Novou desku přivezou i thrash klasici TANKARD, kteří se na Basinu představí poprvé a bude to rovnou ke 40. výročí vzniku kapely. Pivo tedy poteče proudem!

Pak tu v sestavě máme THE FIALKY, kteří více než 20 let stojí v popředí český punkový scény, Labem křtěné DRIÁK s jejich echtovním punk rockem a FROZEN POPPYHEAD, mladou crossover úderku z Českých Budějovic s moderní a groove rytmikou, co se nebojí chytlavých a vzletných melodií.

Zůstaňte naladěni, další kapely budou přibývat brzy!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace