Nový Spark
venku od 1. července
Basinfire 2023: V sobotu jsou s Ville Vallo headlinerem AIRBOURNE

Basinfire 2023: V sobotu jsou s Ville Vallo headlinerem AIRBOURNE

Basinfire má v prodeji denní lístky, vyvěsil už i detailní program na jednotlivé dny. V čele všech hvězd jsou GHOST (hrají ve čtvrtek), ale v sobotní večer to je frontman HIM a australští bouráci AIRBOURNE! Před nimi v sobotu ještě zahrají PESTILENCE, HÄMATOM, TANKARD, GAEREA či PARADISE LOST!

Nyní ale k headlinerovi, neboť australská rocková mašina AIRBOURNE má jednu úžasnou vlastnost - absolutně ovládnout pódium a vždy strhnout publikum. Tahle parta, co v sobě přirozeně spojuje to nejlepší z éry 70. a 80. let, se do Čech vrátí po tom, co byli v roli předkapely Iron Maiden, takže lze čekat, že vzduchem „na Bažině“ bude létat pot, pivo a rock’n’roll!

Z přímořského australského městečka Warrnambool se AIRBOURNE vynořili v roce 2007 s debutovým albem „Runnin' Wild“ a od té doby si budují pověst nejen hudbou, ale i svými energickými koncerty. O albu se začalo mluvit ve všech rockových magazínech a stalo se jedním z nejkladněji přijatých debutů v historii hard rocku. Britský časopis Metal Hammer ho ocenil Golden Gods Award a Classic Rock AIRBOURNE označil za nejlepší novou kapelu.

Hlavními členy na pódiu je neúnavný zpěvák a sólový kytarista Joel O'Keeffe a jeho bratr, bubeník Ryan O'Keeffe. Kapela těchhle hrdých synů rock’n‘rollu, jejichž muzika je silně ovlivněna AC/DC nebo MOTÖRHEAD, se neskrývá za máminou sukní, ale uhání si to jako kradený tátův sporťák, s nímž se nabourají přímo do vašich srdcí!

Vstupenky i na jednotlivé dny BASINFIREFest 2023 jsou v prodeji na stránkách festivalu www.basin.cz . Vzhledem k ceně za pouhých 1000 Kč/osoba se na festival dá vydat i jen tak na otočku.

Line-up 2023: Airbourne, Butcher Babies, Catastrofy, Cerebral Extinction, Clawfinger, Dance With The Dead, Dark Gamballe, Dark Tranquillity, Driák, Decapitated, Dust Bolt, End, Fata Morgana, Faun, Fever 333, Flotsam and Jetsam, Frozen Poppyhead, Gaerea, Ghost, Godless Truth, Haken, Hämatom, Heidevolk, Jungle Rot, Knife, Laid To Waste, Mallephyr, Pain, Paradise Lost, Pestilence, Pro-Pain, Redzed, Riverside, S.D.I., Severals, SpiritWorld, Sunset Trail, Tankard, The Fialky, The Raven Age, Trahir, UnityTX, Urne, Vektor, Vended, Vomitory, VV

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace