Nový Spark
venku od 2. května
Basinfire 2024: Thrashová nálož v podání DESTRUCTION, SUICIDAL ANGELS A 1000BOMBS

Basinfire 2024: Thrashová nálož v podání DESTRUCTION, SUICIDAL ANGELS A 1000BOMBS

Thrash sjednocuje generace, a tak jeho zastoupení nesmí chybět ani letos ve Spáleném Poříčí!

LÍSTKY ZA SUPER SPARK CENU POŘÍDÍŠ ZDE

Hlavními tahouny thrashového zastoupení letos budou němečtí thrashmetaloví velikáni a nosná síla Teutonic Big 4 DESTRUCTION. Ti se před více než čtyřiceti letech zformovali okolo Schmiera a patří k zakladatelům thrash metalu, jak ho známe. Jejich salva ostrých riffů i po čtyřech dekádách dokáže předat energii, kterou by jim kdejaká kapela mohla závidět. Kapela našeho mládí, našeho dospívání, kapela, která ovlivnila tisíce dalších posluchačů a později zformovaných kapel. Přesně to jsou DESTRUCTION, kteří nyní přijíždí zdemolovat stage.


Pozadu nezůstane ani živelná řecká stálice SUICIDAL ANGELS, která vznikla v roce 2001 a svůj zvuk postavila na základech klasického thrashe z 80. let. Po více než 20 letech existence tedy nejde o žádnou rychlokvašku z posledních let, ale o kapelu, která tenhle žánr má načtený od A do Z. A thrashová eskadra pod vedením kytaristy a zpěváka Nicka Melissourgose, který je po celé roky jediným stálým členem, od toho neustoupila dodnes. SUICIDAL ANGELS nyní vydali své osmé album s názvem "Profane Player“, ze kterého jste již mohli slyšet například jejich singl "When the Lions Die".


Nebudou chybět ani čeští 1000BOMBS, thrash / death metalová čtveřice z Plzně zpívající o pivě, společnosti a jak jinak než také válce. I když se se svým nejnovějším albem pustili hlavně do deathových vod, jejich původní tvorba byla hlavně thrashová.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace