Nový Spark
venku od 1. června
Březnový Spark uvádí DESTRUCTION: „Náckové zas pomalu lezou ze svých děr.“

Březnový Spark uvádí DESTRUCTION: „Náckové zas pomalu lezou ze svých děr.“

Ze svaté německé thrashmetalové čtyřky jsou v poslední době DESTRUCTION nejčilejší. Nové album pro fanoušky připravili po třech letech a je dost možné, že budou letos nakonec jediní. KREATOR chystají desku napřesrok, SODOM zvolňují tempo, TANKARD zatím u piva ladí formu.

Schmierova banda nepolevuje, přesto bylo trochu překvapivé zjištění, jak ten čas hrozně letí. Jako žralok, který se dostal do předělávky nesmrtelného kvapíku od ACCEPT. Ano, i stopu této legendy najdete na novém albu „Birth of Malice“. O jeho filozofické rovině i technikáliích s námi promluvil v březnovém Sparku ten nejpovolanější, vůdce smečky Schmier.

A protože texty nových skladeb jsou dost angažované, došlo i na politiku. „Historie by neměla být nikdy zapomenuta. Navíc náckové zas pomalu lezou ze svých děr. Nejen německé ultrapravicové iniciativy čekají na svou příležitost a bylo by dobré si uvědomit, čeho jsou tyhle spolky potenciálně schopné,“ říká ke skladbě „Dealer of Death“, pro kterou čerpal inspiraci v historii třetí říše…

„Birth of Malice“ seženeš na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo