Nový Spark
venku od 2. května
Billy Morrison a Ozzy Osbourne představují společný singl s všeříkajícím názvem „Crack Cocaine“

Billy Morrison a Ozzy Osbourne představují společný singl s všeříkajícím názvem „Crack Cocaine“

I když se nová skladba „Crack Cocaine“ nachází na třetím sólovém albu britského kytaristy Billyho Morrisona, název, text i vokály jí propůjčil Ozzy Osbourne. Podívejte se na nejnovější audiovizuální počin prince temnot!

Kytarista, zpěvák a skladatel Billy Morrison vydává 19. dubna své třetí album „The Morrison Project“, na němž se objeví řada hvězdných hostů včetně Ozzyho Osbourna, Billyho Idola, Ala Jourgensena, Steva Vaie, Lindy Perry a dalších. Morrison je známý především jako rytmický kytarista v kapele Billyho Idola po boku hlavního kytaristy Steva Stevense. Ten se v novém singlu „Crack Cocaine“ objevuje také.

Ozzy na Sparkshopu

„Crack Cocaine“ je první novou skladbou s Ozzyho vokály od vydání jeho posledního alba „Patient Number 9“ v roce 2022. Morrison se Stevensem skladbu napsali přímo pro Ozzyho a zaměřili se na jeho devadesátkovou éru, kdy byla jeho hudba nejtvrdší. Text napsal Ozzy ve studiu během dvaceti minut a název samozřejmě také vzešel z jeho hlavy.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace