Je Den nezávislosti 4.7.2025 a téměř půlroční čekání je u konce. Podařilo se nám koupit lístky k pódiu aka Gold Circle a tudíž jsem se rozhodl, že nic nepodcením a radši začnu čekat před stadionem už den dopředu.
BLACK SABBATH si pro celý metalový svět připravili rozlučku ve velkém stylu, kdy se místo samostatného koncertu rozhodli udělat pompézní událost ve stylu Ozzfestu na steroidech. Z centra dění se hlásí náš zahraniční korespondent Ruben Kovalsky.