Nový Spark
venku od 1. června
Black’n’rollová bouře z Norska SLEGEST

Black’n’rollová bouře z Norska SLEGEST

V sychravém počasí je dobré do sebe dostat energii, ať už formou ovoce, teplých nápojů anebo muziky. Energické muzika SLEGEST je k tomuto účelu ideální.

SLEGEST je sólovým projektem bývalého kytaristy VREID Ese. Ten v roce 2010 založil kapelu s úmyslem hrát hudbu inspirovanou BLACK SABBATH se zkreslenými vokály. Tento nápad dále rozpracoval až do dnešní podoby rockového zvuku s black metalovou příchutí. Po třech letech vyšla první dlouhohrající deska „Løyndom“ u vydavatelství Dark Essence Records.

Tři roky uplynuly od debutu a nyní se Ese a jeho kumpáni rozhodli pro druhý zásek. „Vidsyn“ se nese v obdobném duchu jako prvotina. Směs na základě blackového sladu říznutého chmelem ze zahrádky Tonyho Iommiho kvašená ve vintage sudech 70. let a s kazetou 80s thrashe v pozadí. Spíše než rychlost zajímá SLEGEST prvotřídní groovy riffy a pevný základ. Poslechněte a zhodnoťte sami.

https://slegest.bandcamp.com/

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace