Nový Spark
venku od 1. února
Black’n’rollová bouře z Norska SLEGEST

Black’n’rollová bouře z Norska SLEGEST

V sychravém počasí je dobré do sebe dostat energii, ať už formou ovoce, teplých nápojů anebo muziky. Energické muzika SLEGEST je k tomuto účelu ideální.

SLEGEST je sólovým projektem bývalého kytaristy VREID Ese. Ten v roce 2010 založil kapelu s úmyslem hrát hudbu inspirovanou BLACK SABBATH se zkreslenými vokály. Tento nápad dále rozpracoval až do dnešní podoby rockového zvuku s black metalovou příchutí. Po třech letech vyšla první dlouhohrající deska „Løyndom“ u vydavatelství Dark Essence Records.

Tři roky uplynuly od debutu a nyní se Ese a jeho kumpáni rozhodli pro druhý zásek. „Vidsyn“ se nese v obdobném duchu jako prvotina. Směs na základě blackového sladu říznutého chmelem ze zahrádky Tonyho Iommiho kvašená ve vintage sudech 70. let a s kazetou 80s thrashe v pozadí. Spíše než rychlost zajímá SLEGEST prvotřídní groovy riffy a pevný základ. Poslechněte a zhodnoťte sami.

https://slegest.bandcamp.com/

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace