Nový Spark
venku od 2. října
Black’n’rollová bouře z Norska SLEGEST

Black’n’rollová bouře z Norska SLEGEST

V sychravém počasí je dobré do sebe dostat energii, ať už formou ovoce, teplých nápojů anebo muziky. Energické muzika SLEGEST je k tomuto účelu ideální.

SLEGEST je sólovým projektem bývalého kytaristy VREID Ese. Ten v roce 2010 založil kapelu s úmyslem hrát hudbu inspirovanou BLACK SABBATH se zkreslenými vokály. Tento nápad dále rozpracoval až do dnešní podoby rockového zvuku s black metalovou příchutí. Po třech letech vyšla první dlouhohrající deska „Løyndom“ u vydavatelství Dark Essence Records.

Tři roky uplynuly od debutu a nyní se Ese a jeho kumpáni rozhodli pro druhý zásek. „Vidsyn“ se nese v obdobném duchu jako prvotina. Směs na základě blackového sladu říznutého chmelem ze zahrádky Tonyho Iommiho kvašená ve vintage sudech 70. let a s kazetou 80s thrashe v pozadí. Spíše než rychlost zajímá SLEGEST prvotřídní groovy riffy a pevný základ. Poslechněte a zhodnoťte sami.

https://slegest.bandcamp.com/

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace