Nový Spark
venku od 1. července
BLACK TIGER: Rock pro dospělé s bombastickým zvukem

BLACK TIGER: Rock pro dospělé s bombastickým zvukem

Olomoučtí BLACK TIGER jsou jedni z mála, kteří se u nás věnují hudebnímu žánru AOR – tedy Adult Oriented Rocku. Kapela za dobu své existence vydala tři EP, jež získala pozitivní recenze v prestižních časopisech. Loni vyšla konečně také první řadovka "Black Tiger".

V roce 2017 pak skupina spojila své síly se světově uznávaným italský kytaristou a producentem Mariem Percudanim, (HARDLINE a HUNGRYHEART), jež má na svém kontě spolupráci se světovou špičkou melodického rocku (namátkou s Jimem Peterikem ze SURVIVOR nebo Tedem Poleym z DANGER DANGER) a pod jeho producentským vedením natočila v Itálii, ve studiu Tanzan Music svoje debutové album.

Na desce se představí i několik zajímavých zahraničních hostů, vedle Maria Percudaniho např. Dan Reed (DAN REED NETWORK), Josh Zighetti (HUNGRYHEART), Giulio Garghentini nebo saxofonista Alessandro Moro. Deska vyšla celosvětově 12. října na značce Freemood/Tanzan Music a první ohlasy na ni, zejména ze zahraničí, jsou velmi pozitivní.

Na české poměry se jedná o album nečekané. Najdeme na něm deset původních skladeb, které se žánrově pohybují mezi AOR a melodickým hardrockem, s důrazem na silné melodie, bohaté aranže, energické kytary vhodně doplněné klávesami a mohutný moderní zvuk, který ale ctí tradice žánru. Vydání alba doprovází video k singlu „Don't Leave Me“.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace