Nový Spark
venku od 1. února
Blaze Bayley (ex-IRON MAIDEN) byl uveden do Metalové síně slávy

Blaze Bayley (ex-IRON MAIDEN) byl uveden do Metalové síně slávy

Britský metalový zpěvák Blaze Bayley, jenž se proslavil v devadesátých letech coby lídr IRON MAIDEN, byl uveden do Metal Hall of Fame. Společnost mu tam dělají např. JUDAS PRIEST či zesnulý pěvec Ronnie James Dio, jenž byl jedním z Blazeových nejsilnějších vlivů.

Mezi dalšími jmény, kterým se v rámci nedávného virtuálního obřadu dostalo této pocty, byli Paul Di'Anno a Derek Riggs, kteří jsou podobně jako Blaze oba spjati s IRON MAIDEN, a dále členové KISS, TRIUMPH, STRYPER a také Marty Friedman.

Blaze tento úspěch komentuje: „Jsem nadšený, že jsem byl uveden do stejné síně slávy jako Ronnie James Dio, moje inspirace. Opravdu moc děkuji.“

Blaze nedávno vydal lyric video k titulní skladbě ze svého sólového alba „War Within Me“ vydaného letos v dubnu, které oslavuje návrat k živé produkci. Muzikant v půlce září odpálil tour po Velké Británii, které potrvá až do konce roku.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace