Nový Spark
venku od 1. října
Blaze Bayley (ex-IRON MAIDEN) byl uveden do Metalové síně slávy

Blaze Bayley (ex-IRON MAIDEN) byl uveden do Metalové síně slávy

Britský metalový zpěvák Blaze Bayley, jenž se proslavil v devadesátých letech coby lídr IRON MAIDEN, byl uveden do Metal Hall of Fame. Společnost mu tam dělají např. JUDAS PRIEST či zesnulý pěvec Ronnie James Dio, jenž byl jedním z Blazeových nejsilnějších vlivů.

Mezi dalšími jmény, kterým se v rámci nedávného virtuálního obřadu dostalo této pocty, byli Paul Di'Anno a Derek Riggs, kteří jsou podobně jako Blaze oba spjati s IRON MAIDEN, a dále členové KISS, TRIUMPH, STRYPER a také Marty Friedman.

Blaze tento úspěch komentuje: „Jsem nadšený, že jsem byl uveden do stejné síně slávy jako Ronnie James Dio, moje inspirace. Opravdu moc děkuji.“

Blaze nedávno vydal lyric video k titulní skladbě ze svého sólového alba „War Within Me“ vydaného letos v dubnu, které oslavuje návrat k živé produkci. Muzikant v půlce září odpálil tour po Velké Británii, které potrvá až do konce roku.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace