Nový Spark
venku od 1. července
Bleskovky pro 24. 3. 2016

Bleskovky pro 24. 3. 2016

Nové album „Jomsviking“ (vychází 25. března) AMON AMARTH (foto) nabubnoval Tobias Gustafsson (VOMITORY, CUT UP), na turné však kapela angažovala jiného borce. Jockeho Wallgrena, který loni posílil sestavu OCTOBER TIDE.


JUDAS PRIEST to s nahráváním nového alba evidentně myslí vážně. Příští měsíc se prý hodlají sejít, aby dali hlavy dohromady a zapracovali na nových nápadech.


LIZZY BORDEN své poslední album „Appointment with Death“ vydali v roce 2007 a zdá se, že jejich frontman Lizzy Borden na něj naváže už jen sólově. Podepsal kontrakt s vydavatelství Metal Blade Records a už letos u něj chce předvést novou muziku.


Kytarista MR. BIG Paul Gilbert vydá 27. května novou sólovku pojmenovanou „I Can Destroy“. Produkoval mu ji Kevin Shirley, známý hlavně pro svou spolupráci s METALLIKOU.


Thrasheři OVERKILL mají pro své příští album připravená dema jedenácti skladeb. Do studia jdou v květnu a datum vydání předběžně stanovili na 28. října.


THE DEFILED, které magazín Kerrang! před časem tituloval jako „spasitele britského metalu“, se po jedenácti letech existence a dvou albech rozpadli. Čtveřice prý existenci kapely není schopná finančně utáhnout.


Emo post-hardcorová formace PIERCE THE VEIL 13. května vydá své čtvrté studiové album nazvané „Misadventures“.


Filmaři pracující na dokumentu o životě nedávno zesnulého klávesáka Keitha Emersona jej chtějí dokončit za přímé pomoci fanoušků. Peníze na něj začali shánět prostřednictvím crowdfundingové kampaně.


IRON MAIDEN se chystají navařit další verzi svého Troopera. Nový pivní speciál se bude jmenovat Trooper Red´N´Black a na trhu se objeví v září.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace