Nový Spark
venku od 2. prosince
Bleskovky pro 4. 4. 2016

Bleskovky pro 4. 4. 2016

Heavymetaloví veteráni VICIOUS RUMOURS pracují na svém dvanáctém studiovém albu. „Concussion Protocol“ vyjde koncem srpna.


David Reece, zpěvák, který se před několika lety mihnul i v ACCEPT, rozjíždí nový projekt – REECE PERCUDANI GROUP. Jak název napovídá, spoluhráčem mu v něm je italský kytarista Mario Percudani.


Francouzi GOJIRA (foto) oznámili, že nástupce alba „L´Enfant Sauvage“ z roku 2012 vydají v průběhu léta.


STONE SOUR už zase nahrávají. Po sérii EP cover verzí už konečně připravují regulérní řadové album.


DARK TRANQUILLITY přišli o kytaristu. Martina Henrikssona už prý muzika přestala bavit a kapelu, u jejíhož zrodu na počátku devadesátých let stál, opustil. Nové album, které by mělo vyjít v závěru roku, tak DARK TRANQUILLITY momentálně připravují jen ve čtyřech.


Comebackové turné GUNS N´ ROSES nezůstane jen v Americe. Prozradil to kytarista Billy Duffy, když z něj vypadlo, že s THE CULT Axla a spol. podpoří na štacích „mimo USA“. Kde přesně, neupřesnil.


Heavymetalisté HELSTAR pracují na novém albu nazvaném „Vampiro“. Vyjde v průběhu roku a už 9. dubna ho bude předcházet singl „Black Cathedral“.


Kytarista LAMB OF GOD Mark Morton pustil do světa dvě sólové skladby, které se poněkud liší od toho, co dělá se svou kapelou. S „Love Heals“ mu pomohl bubeník JP Gaster z CLUTCH.


Nový Spark
venku od 2. prosince
Kalendář akcí
16.12. TARJA
16.12. BLOOD COMMAND
18.12. TILL LINDEMANN
18.12. TARJA
19.12. TARJA
19.12. PROTHEUS
20.12. BUŘINKY II, MALIGNANT TUMOUR
20.12. PROTHEUS
21.12. ...AND OCEANS, MÖRK GRYNING, ANGSTSKRIG
21.12. MELROSE AVENUE, COMASTATIC
A co FAKKER!?
logo