Když LAMB OF GOD odhalili vizuál k novému albu „Into Oblivion“, fanoušci si okamžitě všimli radikální změny. Po dlouhých 27 letech zmizelo ikonické logo. Kytarista Mark Morton přiznal, že ho rozvířená debata kolem nového grafického směru vyloženě baví.
Už 13. března doručí LAMB OF GOD svou novou fošnu „Into Oblivion“. Neklamným znamením, že se vydání blíží, je uvedení čerstvého singlu „Blunt Force Blues“, v němž se kapela vrací do svých formativních let.
Měl to být metalový večírek krátce před vánočními svátky. Alespoň v hlavách těch fanoušků, kteří si kupovali vstupenky na LAMB OF GOD, 20. prosince, ve Spartanburgu, v Jižní Karolíně. Místo toho je však čekal večer pastorální pop music…
Pár týdnů nazpět se LAMB OF GOD prezentovali zbrusu novým singlem „Sepsis“ a s ohlášením severoamerického turné na příští rok přicházejí s další novinkou. Jmenuje se „Parasocial Christ“ a je doplněna dalším znepokojivým videoklipem.
Tři roky po albu „Omens“ se LAMB OF GOD připomínají s novou muzikou. Skladba „Sepsis“ je dle vyjádření kapely poctou undergroundové scéně domovského Richmondu a kapelám, které muzikanty v mládí formovaly.
Novozélandští divoši ALIEN WEAPONRY lákají dalším kouskem na své nové album „Te Rā“, které jim vychází už tento pátek, 28. března. Žolíkem skladby „Taniwha“ je navíc Randy Blythe, frontman LAMB OF GOD.
Dvě nekompromisní metalové smečky sdílí společný singl „Floods of Triton“. Skladba byla nahrána před zahájením nedávno skončeného turné obou kapel a nyní ji fanoušci konečně můžou slyšet.
Jeden z účastníků festivalové plavby Headbangers Boat, kterou pořádají LAMB OF GOD, spadl přes palubu. Podle výletní společnosti Norwegian Cruise Line pátrání po něm stále pokračuje.
Americký metalový přístup se v novém společném singlu „State of Unrest“ potkává s evropským. Kapely novou drtivou skladbu, která ukazuje to nejlepší z obou, nahrály a vydaly k propagaci nadcházejícího turné.
I LAMB OF GOD mají své odstíny šedi, i když trochu jiné, než které si spojíme se stejnojmennou knihou. Americká kapela nabízí ve svém novém singlu „Grayscale“ brutální vokální útok Randyho Blythea, hrozivé riffy i nezastavitelné rytmy.
Po kousku „Nevermore“ LAMB OF GOD ze své albové novinky „Omens“ streamují titulní skladbu s videoklipem. To je příležitost, aby zpěvák Randy Blythe poodhalil její pozadí...
LAMB OF GOD ohlašují vydání nového alba „Omens“ klipovým singlem „Nevermore“. Na jeho vstřebání budeme mít celé léto, novinka totiž vyjde až po jeho skončení, 7. října.
Kanadští progresivně smýšlející metalcoristé ONI se po šesti letech chystají navázat na debutové album „Ironshore“. Pro třetí singl „Secrets“ získali Iggyho Popa a Randyho Blytha z LAMB OF GOD.
MEGADETH dle slov Davea Mustaina „každým dnem“ vydají první oficiální singl „Killing Time“ z očekávaného alba „The Sick, The Dying, and The Dead“, ještě předtím se ale objevují v jiném počinu.
Zpěvák LAMB OF GOD Randy Blythe bere téma Covidu-19 vážně. Kapela před pár dny vyrazila společně s MEGADETH a dalšími na Metal Tour of the Year a Randy v obsáhlém sdělení na sociálních sítích apeloval na fanoušky, aby nebrali nebezpečí na lehkou váhu.
Richmondská partička na čele s nezmarem Randy Blythem vydává nový singl „Hyperthermic/Accelerate“. Píseň, kterou zdobí také klip, pochází z bonusové verze posledního alba „Lamb of God“.
V rámci zbrusu nového interview „I Ask No One With Kevin Re“ byl frontman LAMB OF GOD Randy Blythe dotázán na svůj vztah k METALLICE s ohledem na jejich společné tour před více než deseti lety. Z Randyho odpovědi se stal chvalozpěv.
Bývalý bubeník LAMB OF GOD Chris Adler poskytl pro MetalSucks vysvětlení svého odchodu z kapely. Ten se odehrál v roce 2019 po čtvrtstoletí stráveném na bubenické sesli.