Nový Spark
venku od 2. května
Bleskovky pro 7. 12. 2016

Bleskovky pro 7. 12. 2016

Hardcoristé HATEBREED se momentálně nacházejí ve studiu a nahrávají nástupce alba „The Divinity of Purpose“ (2013). Vyjít by měl příští rok na jaře.


Začátkem příštího roku vyjde oficiální biografie Grahama Bonneta, zpěváka známého z kapel jako jsou RAINBOW či ALCATRAZZ.


BLACK VEIL BRIDES (foto) začali s předprodukcí nového alba. Produkovat jim ho bude John Feldmann, s nímž dělali už na nahrávce „Wretched and Divine: The Story of The Wild Ones“ (2013).


EPICA si stanovila předběžné datum vydání svého příštího alba na září 2016. Ponese se prý v podobném duchu jako „The Quantum Enigma“, teď jen z té připravené hromady vybrat nejlepší songy.


Grindeři NAILS, opěvovaní pro předloňské album „Abandon All Life“, podepsali kontrakt s labelem Nuclear Blast a v prvním kvartálu nadcházejícího roku u něj vydají novinku „You Will Never Be One of Us“.


Švédští THE UNGUIDED, v jejichž řadách najdeme bývalé členy SONIC SYNDICATE, vydají 26. února 2016 nové album „Lust and Loathing“.

Nejnovější album TRIVIUM „Silence in the Snow“ nabubnoval jejich technik Mat Madiro, jako nového bubeníka však kapela angažovala jistého Paula Wandtkeho. Alespoň prý zatím na turné.


SOULFLY se začátkem příštího roku vydají na skutečně rodinné turné. Max s sebou vezme kapely svých synů INCITE a LODY KONG, plus přibere Australany KING PARROT. 25. února se tahle karavana zastaví taky v Praze.


Kytarista BLIND GUARDIAN Marcus Siepen z časových důvodů opustil svou druhou kapelu SINBREED, ve které mimochodem nadále zůstává bubeník Strážce Frederik Ehmke.


Poslechněte si nově nabízený song od VENOMOUS CONCEPT „Rise“. Jde o otvírák jejich albové novinky „Kick Me Silly – VC III“, které se dočkáme 8. ledna 2016.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
25.10. ARCH ENEMY, IN FLAMES
26.10. POWERWOLF, HAMMERFALL, WIND ROSE
02.11. GUANO APES
14.11. BETH HART
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace