Nový Spark
venku od 2. října
SAXON jako hlavní hvězdy Basinfirefestu. Vstupenky k dostání na Sparkshopu!

SAXON jako hlavní hvězdy Basinfirefestu. Vstupenky k dostání na Sparkshopu!

Při obnovení Basinfirefestu po dvouleté pauze pořadatelé v roce 2019 slibovali nový koncept festivalu zahrnující více zahraničních kapel. A jelikož do šestnáctého ročníku zbývají čtyři měsíce, od zimy doplňovaná sestava festivalu nyní získala headlinera. Těmi jsou SAXON.

Vstupenky za výhodnou cenu kupujte na Sparkshopu!

Britští veteráni SAXON patří k průkopníkům nové vlny britského heavy metalu. Jedna z nejúspěšnějších kapel žánru nyní natočila skvělou, již čtyřiadvacátou desku „Carpe Diem“, kterou na festival v rámci oslav čtyřicetileté kariéry přivezou představit!

Sestava festivalu odehrávajícího se na rozlehlé zelené louce u Spáleného Poříčí nabízí ještě více. Přijedou symfoničtí titáni EPICA se svým velkolepým opusem „Omega“, powermetalové legendy BLIND GUARDIAN nebo progresivci SYMPHONY X. O nevšední zážitek se postará mezinárodní soubor HEILUNG se svou rituální temnou hudbou.

Moderní směry představí ukrajinští JINJER, moldavští INFECTED RAIN a Američané SUICIDE SILENCE. Atmosféra potemní s portugalskými vlky MOONSPELL, legendami ROTTING CHRIST a kapelou VLTIMAS, kde hrají bývalí členové MAYHEM a MORBID ANGEL. Naopak velkou párty rozpoutá Leo Moracchioli alias FROG LEAP nebo Fini STEVE’N‘SEAGULLS. A to ještě zdaleka není všechno!

Festivalový program doplní české a slovenské kapely jako TUBLATANKA, GUTALAX, HENTAI CORPORATION a další.

Uvidíme se tedy 23.-26. června ve Spáleném Poříčí!

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace