Nový Spark
venku od 1. února
BLIND GUARDIAN nás v novém singlu lákají do nebezpečných stínů

BLIND GUARDIAN nás v novém singlu lákají do nebezpečných stínů

Němečtí metaloví giganti BLIND GUARDIAN na nás v horkých letních dnech vrhají děsivé stíny, ze kterých se šíří intenzivní agrese. „Violent Shadows“ je již čtvrtý vypuštěný singl z připravovaného alba „The God Machine“. Připravte se na dávku pulzující energie, thrashových riffů i intenzivních bicích.

„Violent Shadows“ se prezentuje jako jeden z nejpřímějších hitů nového alba. Vydání singlu je podpořeno videoklipem, který působivě zachycuje charisma kapely při živém vystoupení.

Od našeho online vystoupení na Wacken World Wide vyvinula skladba ‚Violent Shadows‘ velmi silné očekávání od naší desky ‚The God Machine‘. Byli jsme si dobře vědomi následků, když píseň zahrajeme. Výsledek je dle mého jasný – můžeme jít stále kupředu. S vydáním singlu si fanoušci udělají představu o preciznosti a intenzitě alba. A ještě jedna věc – každý, kdo si myslí, že čekat na zbývajících pět skladeb nestojí za to, se šeredně mýlí! Každá píseň je jako ohňostroj. Pamatujte si má slova, užijte si ‚Violent Shadows‘ a předobjednejte si novou desku,“ burcuje fanoušky zpěvák Hansi Kürsch.

„The God Machine“ v předprodeji na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace