Nový Spark
venku od 1. června
BLIND GUARDIAN nás v novém singlu lákají do nebezpečných stínů

BLIND GUARDIAN nás v novém singlu lákají do nebezpečných stínů

Němečtí metaloví giganti BLIND GUARDIAN na nás v horkých letních dnech vrhají děsivé stíny, ze kterých se šíří intenzivní agrese. „Violent Shadows“ je již čtvrtý vypuštěný singl z připravovaného alba „The God Machine“. Připravte se na dávku pulzující energie, thrashových riffů i intenzivních bicích.

„Violent Shadows“ se prezentuje jako jeden z nejpřímějších hitů nového alba. Vydání singlu je podpořeno videoklipem, který působivě zachycuje charisma kapely při živém vystoupení.

Od našeho online vystoupení na Wacken World Wide vyvinula skladba ‚Violent Shadows‘ velmi silné očekávání od naší desky ‚The God Machine‘. Byli jsme si dobře vědomi následků, když píseň zahrajeme. Výsledek je dle mého jasný – můžeme jít stále kupředu. S vydáním singlu si fanoušci udělají představu o preciznosti a intenzitě alba. A ještě jedna věc – každý, kdo si myslí, že čekat na zbývajících pět skladeb nestojí za to, se šeredně mýlí! Každá píseň je jako ohňostroj. Pamatujte si má slova, užijte si ‚Violent Shadows‘ a předobjednejte si novou desku,“ burcuje fanoušky zpěvák Hansi Kürsch.

„The God Machine“ v předprodeji na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace