Nový Spark
venku od 1. července
BLIND GUARDIAN nás v novém singlu lákají do nebezpečných stínů

BLIND GUARDIAN nás v novém singlu lákají do nebezpečných stínů

Němečtí metaloví giganti BLIND GUARDIAN na nás v horkých letních dnech vrhají děsivé stíny, ze kterých se šíří intenzivní agrese. „Violent Shadows“ je již čtvrtý vypuštěný singl z připravovaného alba „The God Machine“. Připravte se na dávku pulzující energie, thrashových riffů i intenzivních bicích.

„Violent Shadows“ se prezentuje jako jeden z nejpřímějších hitů nového alba. Vydání singlu je podpořeno videoklipem, který působivě zachycuje charisma kapely při živém vystoupení.

Od našeho online vystoupení na Wacken World Wide vyvinula skladba ‚Violent Shadows‘ velmi silné očekávání od naší desky ‚The God Machine‘. Byli jsme si dobře vědomi následků, když píseň zahrajeme. Výsledek je dle mého jasný – můžeme jít stále kupředu. S vydáním singlu si fanoušci udělají představu o preciznosti a intenzitě alba. A ještě jedna věc – každý, kdo si myslí, že čekat na zbývajících pět skladeb nestojí za to, se šeredně mýlí! Každá píseň je jako ohňostroj. Pamatujte si má slova, užijte si ‚Violent Shadows‘ a předobjednejte si novou desku,“ burcuje fanoušky zpěvák Hansi Kürsch.

„The God Machine“ v předprodeji na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace