Nový Spark
venku od 1. listopadu
Blížící se Faust je nejoblíbenější rocková opera v RockOpeře Praha

Blížící se Faust je nejoblíbenější rocková opera v RockOpeře Praha

RockOpera Praha načala minulý týden svoji antickou trilogii rockovou operou Oidipus Tyranus. Její repríza, která se konala 21. března, byla zcela vyprodaná. Vypadá to, že stejně dopadne i blížící se Faust (6. dubna 2017). Na nadcházející reprízu totiž momentálně zbývá už jen pár volných míst. Není divu. RockOpera Praha nedávno dělala na sociálních sítích se svými fanoušky anketu, díky níž zjistila, že Faust je jejich nejoblíbenější rocková opera. Také proto přidala další představení Fausta již na 25. května 2017. Divadlo navíc minulý rok rockovou operu vydalo jako dvojalbum nahrané přímo v jeho holešovickém studiu. Kolekce nabízí spoustu potenciálních hitů a řada z nich jako Zlo duše, Hudba sfér nebo Jádro pudla už mezi příznivci RockOpery Praha „zlidověla“. K srdci jim také přirostla ústřední dvojice Faust a Mefistofeles v podání Jiřího Zonygy a Viktora Dyka.

Vstupenky na Fausta můžete zakoupit zde: http://www.rockopera.cz/program
Událost k Faustovi: https://www.facebook.com/events/1345966365462852/
Dvojalbum Faust můžete zakoupit zde: http://www.eshop-rychle.cz/rockopera/eshop/0/0/5/89-2CD-Faust

Více k rockové opeře Faust zde: http://rockopera.cz/faust

Své místo si mezi fanoušky nachází také minulý rok premiérovaný Proces. Rocková opera na motivy románu Franze Kafky příznivce příjemně překvapila, zejména svým absurdně-komickým pojetím. Proces s Viktorem Dykem v hlavní roli má nejbližší reprízu 26. dubna 2017. Hned pět dní na to, tedy 1. května 2017 se v RockOpeře Praha odehraje nadsazenější verze Romea & Julie s podtitulem Po čtyřiceti letech. V ní se mimo Jiřího Zonygy a Pavly Forest představí i Kamil Střihavka. O vstupenky na Proces a Romea & Julii si pro vás RockOpera navíc připravila také soutěž!
Více zde: http://www.spark-rockmagazine.cz/soutezte-s-rockoperou-praha-o-vstupenky-na-proces-a-romea-julii

Vstupenky na obě představení můžete zakoupit zde: http://www.rockopera.cz/program

Více o rockové opeře Proces zde: http://www.rockopera.cz/proces


Více o rockové opeře Romeo & Julie zde: http://www.rockopera.cz/romeo


Jiří Štraub

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace