Nový Spark
venku od 1. června
BOLT THROWER se oficiálně rozpadají

BOLT THROWER se oficiálně rozpadají

Metalovou scénu nyní opouští jedno z nejdůležitějších a nejrespektovanějších deathmetalových seskupení všech dob - britští veteráni BOLT THROWER. Před rokem zemřel bubeník Martin ‘Kiddie’ Kearns (38) a kapela se rozhodla, že bez něj nebude dále pokračovat. Dojemné, ale také i velmi smutné vyjádření kapely si můžete přečíst níže:

Rádi bychom všem poděkovali za jejich podporu v těchto posledních dvanácti měsících. Spolu s Kiddieho rodinou jsme se rozhodli, že ponecháme jeho nečekanou smrt soukromou záležitostí. Teď jen žádáme o trochu času abychom se s tím vypořádali.

Kiddie se k nám přidal v roce 1994, když mu bylo teprve sedmnáct let, nicméně ihned vylepšil BOLT THROWER jako kapelu. Nikdo nebyl více loajálním a pyšnějším, že může být součástí BOLT THROWER. Strávili jsme spolu více jak 20 let cestováním kolem světa, s třemi různými vokalisty, ale Kiddie byl pro nás vždy více než pouhým bubeníkem. Takže když jsme nesli jeho rakev na jeho poslední místo odpočinku, pozice bubeníka BOLT THROWER byla pohřebená s ním. On byl, a navždy zůstane bubeníkem BOLT THROWER, naši hybnou silou a naším kamarádem.

A co se týče zbytku, tak pro nás byli BOLT THROWER životním stylem přes 30 roků. Nikdy jsme nebyli motivováni penězi, slávou či egem, ale vlastními principy a hodnotami, které nás provázely životem a sblížili nás jako přátelé.

Rád bych tedy poděkoval BOLT THROWER za jejich třicetiletou službu, během které nevydali ani jedno slabé album. Těžko se mi hledá další kapela, která zářila takovouto pracovitostí, perfekcionismem, bratrstvím a nikdy nebyla z cesty svedena žádným trendem, penězi nebo slávou. Vyberte si tedy vaše oblíbené BOLT THROWER album, zvyšte volume na max a rozlučte se s jednou z nejlepších deathmetalových kapel v dějinách. Semper Fi!

RIP Martin ‘Kiddie’ Kearns

RIP Bolt Thrower

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace