Nový Spark
venku od 1. března
Březnový Spark se SABATON o válce, která měla ukončit všechny války…

Březnový Spark se SABATON o válce, která měla ukončit všechny války…

Titulní materiál březnového Sparku asi nebylo těžké odhadnout. Už v tom únorovém jsme vám přinesli reportáž z novinářské předpremiéry nového alba SABATON „The War to End All Wars“, na kterou se Tomáš Vítek loni v listopadu vypravil až do belgického Bruselu. A když už tam byl, je jasné, že s kapelou pořídil rozsáhlý rozhovor. Je poněkud ironické, že kapela věnující se válečné historii, se chystá vydat album o „Válce, která měla ukončit všechny války“ v době, kdy se ve východní Evropě rozhořívá konflikt, jaký jsme doufali, se už nikdy víckrát nebude opakovat.

SABATON na Sparkshopu

Nevědomky, co někdejší agent KGB s napoleonským komplexem v Kremlu chystá, posvítili jsme si v březnu ještě na jednu kapelu, která se v textech věnovala těm nejtemnějším etapám lidských dějin. Čtyři strany Galerie titánů tak patří pionýrům metalového válčení BOLT THROWER.

Fanoušci death metalu si jistě pošmáknou na rozhovoru s majitelem nejtlustšího metalového krku a hromového hrdla, Georgem Corpsegrinderem Fisherem, který se stranou CANNIBAL CORPSE odhodlal k vydání sólové prvotiny. Vláďa Třískala, který s ním hovořil, měl celkově napilno, protože krom „běžné agendy“ se pustil do nové série Old school memories, tentokrát s průkopníky pivem zavánějící thrashové zábavy TANKARD.

Nové talenty, které stojí za vaši pozornost, představují indičtí metalisté AGAINST EVIL, ale také islandští POWER PALADIN, jež jistě potěší všechny melodysiláky. A kdo jste ještě z nějakého důvodu nezaznamenali chlapíka jménem Manuel Gagneux, respektive jeho projekt ZEAL & ARDOR, věříme, že rozhovor s ním vás přiměje tento nepochopitelný rest dohnat.

V rubrice Rockoví mohykáni se rozloučíme s nedávno zesnulým Meat Loafem, rockové klasiky však v aktuálním čísle zastupuje též Ian Anderson, který představí nové album JETHRO TULL „The Zealot Gene“.

Březnový Spark na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace