Nový Spark
venku od 2. května
Bruce Dickinson prodával ve Whisky A Go Go vstupenky na svůj koncert

Bruce Dickinson prodával ve Whisky A Go Go vstupenky na svůj koncert

Kdo si přišel jako první koupit vstupenky na sólovou show zpěváka IRON MAIDEN do losangeleského legendárního klubu Whisky A Go Go, zažil příjemné překvapení. Za kasou totiž seděl samotný zpěvák!

Bruce Dickinson tento týden oznámil dva sólové koncerty ve světoznámém klubu Whisky A Go Go v Los Angeles, které se konají v pátek 12. a v sobotu 13. dubna. Takže ohláška opravdu na poslední chvíli! Vstupenky šlo zakoupit pouze na pokladně klubu od pátečního rána. Šťastní fanoušci, kteří se seřadili do fronty jako první hned brzy ráno, dostali speciální odměnu. Na pokladně je přivítal samotný Dickinson, který prodával vstupenky a povídal si s fanoušky.

Bruce Dickinson na Sparkshopu

Zpěvák náhlou akci v Los Angeles komentuje následovně:* „Když jsme byli zalezlí v naší zkušebně v severním Hollywoodu a připravovali se na turné, říkali jsme si, že vzhledem k tomu, že zkoušky šly tak dobře, mohli bychom se trochu pobavit a udělat něco na poslední chvíli tady v L.A. Vstupenky byly v prodeji pouze na skutečné pokladně, abych lidem ukázal, jak to vypadalo, když jsem s koncertováním začínal.“*

Bruce se právě připravuje na turné ke svému sólovému albu „The Mandrake Project“. V Česku ho uvidíme na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích. Pokud se o okolnostech vzniku nového alba chcete dozvědět víc, aktuální tištěné číslo Sparku vám přináší šestistránkový výživný rozhovor s Brucem!

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace