Nový Spark
venku od 1. března
Brutal Assault hlásí dalších osm kapel včetně amerických BARONESS

Brutal Assault hlásí dalších osm kapel včetně amerických BARONESS

„Divoce katarzní a brilantně zpracovaný výbuch progresivního metalu“ - tak popsal album „Purple“ (2015) americké skupiny BARONESS magazín Rolling Stones. Kapela, která byla v roce 2019 se svým ambiciózním albem „Gold & Grey“ nominovaná na Grammy, přiveze do pevnosti své nejnovější šesté studiové album „STONE“. To zefektivňuje multižánrovost předchozí desky a jak popisuje zpěvák John Baizley: „STONE je mnohem živější, přímočařejší“. Spark vyzpovídal BARONESS pro prosincové číslo Sparku. Seženete ho na Sparkshopu!

Stoner line-up rozšíří také polští DOPELORD se svými doom-satanistickými písněmi, stoner rocková GAUPA s doom-folkish nádechem a v neposlední řadě THE OBSESSED se Scottem Wino Weinrichem, jež byl byl u výstavby daného stylu – například s kapelou SAINT VITUS.

Těšit se na josefovských pódiích můžete i na ostrou dávku osmdesátkového thrashe. Dorazí tři jména americké scény: FORBIDDEN a HEATHEN se svým Bay Area thrashem a HIRAX se svou příznačnou maniakální směsí speed a thrash metalu. Čtyřku doplní němečtí EXUMER se svým klasickým oldschoolovým přístupem - povinnost pro všechny fanoušky EXODUS a SLAYER.

Letošní 27. ročník festivalu Brutal Assault se uskuteční od 7. do 10. srpna v pevnosti Josefov u Jaroměře. Vstupenky k dispozici na www.brutalassault.cz

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace