Nový Spark
venku od 1. února
Bubeník SLIPKNOT vzpomíná na hostování u BRUCE SPRINGSTEENA & THE E-STREET BAND

Bubeník SLIPKNOT vzpomíná na hostování u BRUCE SPRINGSTEENA & THE E-STREET BAND

V novém rozhovoru v rámci podcastu Spittin’ Chiclets zavzpomínal bubeník SLIPKNOT Jay Weinberg na okamžiky, když byl před více než deseti lety požádán, aby zaskočil za svého otce u BRUCE SPRINGSTEENA & THE E-STREET BAND.

„Poté, co se kapela v roce 1988 rozpadla, měli všichni muzikanti z THE E-STREET BANDU děti a pokračovali po svém. Já byl jedním z posledních potomků. Pak se dali v roce 1999 zpátky dohromady a většina těch dětí se v kapele nějakým způsobem objevila, a to včetně mojí sestry, která si párkrát zahrála na klávesy. Já byl jediný, kdo se s nimi nikdy neobjevil na pódiu, protože jsem byl z té představy k smrti vyděšený. Říkal jsem si, že když to podělám já jako bubeník, nemůže mi zvukař jednoduše stáhnout hlasitost. Byla by to katastrofa,“ říká Jay.

V roce 2008 kapela koncertovala na Giants Stadium v New Jersey. „Táta mi povídá, jestli si s nimi na zvukovce nechci zahrát. Tak jsem do toho šel. A Bruce na to: Hej, to bylo docela dobré. Zahraješ si to s námi dnes večer naostro? Šlo o písničku „Born To Run“. V té době jsem hrál na bicí pouhé tři roky. Byl jsem tedy pod obrovským tlakem, ale dal jsem to. Zahrál jsem song „Born To Run“, a když jsme skončili, nemohl jsem uvěřit tomu, že se to stalo. Šlo to dobře, zahráli jsme písničku a lidi si to užili. Hráli jsme pro nějakých 70 tisíc lidí,“ vzpomíná muzikant.

Jay později do kapely naskočil na delší dobu. Za bicími se v E-STREET BANDU objevoval zhruba rok.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
05.05. HELLOWEEN
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace