Nový Spark
venku od 31. července
Budějovice ovládne sexuální harašení v podání Turbonegro

Budějovice ovládne sexuální harašení v podání Turbonegro

Šesté pokračování Budvar festu proběhne opravdu ve velkém! Návštěvníkům se 30. dubna představí v areálu pivovaru Budějovický Budvar, n. p. kapely jako Turbonegro, Strung Out nebo Title Fight.

Kultovní norská deathpunková kapela, která má jednu z nejradikálnějších fanouškovských základen na světě, přijede do Českých Budějovic představit nového zpěváka a s ním i své poslední album Sexual Harassment. Po čtyřech letech se tak Turbonegro, kteří jsou známí především díky geniálnímu mixu hardcoru, metalu, punku a glam rocku, své typické dekadentní image a živelné pódiové show, ukážou českému publiku v nové sestavě. Doplní je kalifornská punkrocková banda Strung Out, hardcoroví Title Fight z Penyslvánie a mnozí další.

Kromě skvělého hudebního zážitku a hektolitrů budějovického piva čeká návštěvníky také zahájení BU2R MonuMental Tour. Tyto otevřené skateové závody proběhnou v průběhu roku po celé České republice, ale pouze v Českých Budějovicích bude speciální odstartování - kromě bikové exhibice na U-rampě se představí také špička české skateové scény, která bude soutěžit v open kontestu o 15.000,- Kč.

Na vzniku tohoto nebývalého večírku se podílí Budweiser Budvar, festival Mighty Sounds a Budějovický Majáles. Návštěvníci, kteří přijdou do 18:00, budou mít vstup na akci ZDARMA. Poté se bude vybírat vstupné ve výši 1000 Kč. Sledujte Facebook Budweiser Budvar a Mighty Sounds.

BUDVAR FEST vol. 6 Areál pivovaru Budějovický Budvar 30. dubna 2013

Vystoupí: Turbonegro Strung Out Title Fight Better Way

Dezinfekce Satisfucktion

Vstup: Od 15:00 do 18:00 zdarma Od 18:00 - 1000 Kč

Nový Spark
venku od 31. července
Kalendář akcí
21.08. The Offspring
03.09. Helmet
04.09. Glen Hughes
04.09. Evanescence
05.09. Evanescence
14.09. Kafest
18.09. Dead Letter Circus, Siamese, Daze Of June
21.09. Overkill, Destruction, Flotsam & Jetsam, Rezet
21.09. Tattoo Grand Prix
21.09. Deafheaven & Touché Amoré, Portrayal Of Guilt
A co FAKKER!?