Nový Spark
venku od 1. června
BURNING WITCHES se inspirují krvavou hraběnkou

BURNING WITCHES se inspirují krvavou hraběnkou

Heavymetalové divoženky BURNING WITCHES, zdá se, ustálily sestavu a dva roky po počinu „The Witch of the North“ (2021) začínají lákat na své řadové album číslo pět. Jmenovat se bude „The Dark Tower“, vyjde 15. května, a dámy ho uvádějí klipem pořízeným k druhé nejdelší skladbě z patnáctipoložkového seznamu, která je zároveň titulní věcí.

BURNING WITCHES na Sparkshopu

„Postava Alžběty Báthoryové a její nechvalně proslulá reputace coby krvavé hraběnky pro náš klip byla skvělou inspirací. Všechny jsme se s příběhem a celou děsivou ságou dokázaly ztotožnit a od počátku jsme věděly, že půjde o další z vrcholů naší kapely,“ říkají k novince dámy.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo