Nový Spark
venku od 1. června
Bývalá zpěvačka XANDRIE Dianne van Giersbergen poprvé sólově

Bývalá zpěvačka XANDRIE Dianne van Giersbergen poprvé sólově

Dianne van Giersbergen, bývalá zpěvačka XANDRIE, ze které byla před šesti lety odejita za ne úplně příjemných okolností, se chystá debutovat pod vlastním jménem DIANNE. Na album „Soulward Bound“ si nejspíš ještě chvíli počkáme, první singl „After the Storm“ však milovníky všeho symfometalového musí lákat neskutečně!

„Je to píseň o postavení se na vlastní nohy a opuštění pozice pěšáka ve válce někoho druhého. Text je upřímný, hudba silná a bombastická a nemůžu být víc hrdá, že se s vámi o ni můžu podělit,“ říká nizozemská sopranistka.

A přestože materiál vychází pod jejím jménem, obklopila se v sólovém počínání protřelými mazáky heavymetalové scény. Pod orchestracemi a jako spoluautor a producent je pod skladbou podepsán Joost van den Broek (AFTER FOREVER), kytaru nahrál Isaac Delahaye (EPICA), baskytaru Johan van Stratum (STREAM OF PASSION) a bicí Koen Herfst (VANDENBERG, HDK).

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace