Nový Spark
venku od 1. června
Bývalé členky THUNDERMOTHER poprvé prezentují nový projekt THE GEMS

Bývalé členky THUNDERMOTHER poprvé prezentují nový projekt THE GEMS

Bývalé členky THUNDERMOTHER se poprvé prezentují jako THE GEMS. A první singl nového uskupení nazvaly příhodně: „Like a Phoenix“. „Je o tom, že se zase postavíte, když jste sraženi na zem. A že se nenecháte rozhodit tím, co o vás vykládají druzí. Že prostě povstanete jako fénix,“ říká kapela ke skladbě, jejímž hlavním smyslem prý je dodat sílu a motivaci k tomu nikdy se nevzdávat. Tomu ostatně odpovídá i vizuální zpracování skladby.

Guernica Mancini, Emlee Johansson a Mona Lindgren po rozepřích se čtvrtou členkou Filippou Nässil v únoru opustily zavedenou formaci THUNDERMOTHER a prakticky obratem založily THE GEMS. Koncertní premiéru si odbyly v březnu a nyní pracují na debutovém albu, které vyjde zatím neznámo kdy na značce Napalm Records.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo