Nový Spark
venku od 1. prosince
Bývalí členové MEGADETH Young a Ellefson formují novou kapelu

Bývalí členové MEGADETH Young a Ellefson formují novou kapelu

Bývalí členové MEGADETH, kytarista Jeff Young a baskytarista David Ellefson, spolu něco chystají – a nebude to další album KINGS OF THRASH, kde oba hrají.

V nedávném rozhovoru Jeff Young prozradil, že založil společně s Ellefsonem a bubeníkem Fredem Achingem novou kapelu, a rovnou se chystá i první album.

KINGS OF THRASH na Sparkshopu

„Všichni si myslí, že KINGS OF THRASH přijdou s novým albem, ale pozor, KINGS OF THRASH to nebudou,“ řekl Jeff. „Chaz Leon je náš zpěvák v KINGS, protože dělal věci i s MEGADETH, ale teď pracujeme už rok na nových skladbách s jedním týpkem z Brazílie, který vás naprosto ohromí. Zní trochu jako Dio smíchaný s Chrisem Cornellem a Robem Halfordem. Je perfektní, nezazpívá ani jeden špatný tón. Je to šílenec,“ dodal informace o neznámém zpěvákovi zatím neznámé kapely.

David Ellefson je po vyhazovu z MEGADETH k nezastavení. Nejenže se vydal i na sólo dráhu, ale také je členem kapel THE LUCID, DIETH, KINGS OF THRASH či projektu ELLEFSON-SOTO. A nyní se rýsuje další prácička!

DIETH na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace