Nový Spark
venku od 2. května
Bývalí členové MEGADETH Young a Ellefson formují novou kapelu

Bývalí členové MEGADETH Young a Ellefson formují novou kapelu

Bývalí členové MEGADETH, kytarista Jeff Young a baskytarista David Ellefson, spolu něco chystají – a nebude to další album KINGS OF THRASH, kde oba hrají.

V nedávném rozhovoru Jeff Young prozradil, že založil společně s Ellefsonem a bubeníkem Fredem Achingem novou kapelu, a rovnou se chystá i první album.

KINGS OF THRASH na Sparkshopu

„Všichni si myslí, že KINGS OF THRASH přijdou s novým albem, ale pozor, KINGS OF THRASH to nebudou,“ řekl Jeff. „Chaz Leon je náš zpěvák v KINGS, protože dělal věci i s MEGADETH, ale teď pracujeme už rok na nových skladbách s jedním týpkem z Brazílie, který vás naprosto ohromí. Zní trochu jako Dio smíchaný s Chrisem Cornellem a Robem Halfordem. Je perfektní, nezazpívá ani jeden špatný tón. Je to šílenec,“ dodal informace o neznámém zpěvákovi zatím neznámé kapely.

David Ellefson je po vyhazovu z MEGADETH k nezastavení. Nejenže se vydal i na sólo dráhu, ale také je členem kapel THE LUCID, DIETH, KINGS OF THRASH či projektu ELLEFSON-SOTO. A nyní se rýsuje další prácička!

DIETH na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace