Nový Spark
venku od 1. července
Červencový Spark uvádí: Ušní průplach věrné fanynky RAMMSTEIN Báry Basikové

Červencový Spark uvádí: Ušní průplach věrné fanynky RAMMSTEIN Báry Basikové

Bára Basiková se stala novou zpěvačkou PAČESS, a proto jsme museli poznat její názor na metalové klasiky, české šlágry i současnou produkci. Co říká na tvorbu Kerryho Kinga, PEARL JAM či Jany Kratochvílové? Dozvíte se v červencovém tištěném Sparku, který je právě na stáncích!

Nové album PAČESS a Báry Basikové koupíte na Sparkshopu

Metal rozhodně kolem Báry jen neprošel, naopak je velkou fanynkou tvrdé hudby, zejména RAMMSTEIN. „Jsem velkej a věrnej fanoušek RAMMSTEIN, jak jsem už mnohokrát říkala. Jsou prostě geniální. Ve všem tom pojetí mají naprosto osobitý rukopis. Mně se líbí jejich spojení industriálna a metalu. Brutální kytary ve spojení s Tillovými plochami působí neodolatelně. Já si nemůžu pomoct, ale na mě to všechno působí jako moderní vážná muzika s wagnerovskými prvky. Někdo si může myslet, že je to blbý, ale ve skutečnosti je to velice hluboký,“ říká zpěvačka v rubrice Ušní průplach.

Více sympatických názorů Báry Basikové na hudební svět najdete v červencovém čísle Sparku, který koupíte v každé lepší trafice nebo na Sparkshopu!


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace