Nový Spark
venku od 2. července
PAČESS a Bára Basiková pilně pracují a oznamují koncerty na jaro 2025

PAČESS a Bára Basiková pilně pracují a oznamují koncerty na jaro 2025

Pačess v čele s fenomenální zpěvačkou Bárou Basikovou se chystá do studia, kde natočí nový singl, který bude první vlaštovkou z připravovaného druhého alba, které hodlá kapela natočit v příštím roce. Zároveň oznamuje své koncerty na jaro 2025.

Na zatím bezejmenném singlu se producentsky podílel bubeník Cradle Of Filth Martin „Marthus“ Škaroupka a o finální zvuk se postará Václav „Noid“ Bárta z kapely Dymytry. Kapela hodlá novinkovou skladbu opatřit i klipem a co nejdřív zařadit do koncertního repertoáru.


V současné době kapela Pačess dokončuje druhý videoklip k albu „Katechismus“ a sice ke skladbě „Nomád“. Pačess zde spojil síly s renomovaným režisérem Cyberolasem, který stojí za posledními klipy Insanie či Forrest Jump. Klip se blíží dokončení a slibuje dech beroucí podívanou s výrazným rukopisem Cyberolase a s jeho emisí se počítá v červnu.

Bára Basiková s kapelou se v dubnu opět vrací na klubová pódia a vyráží na tour k desce „Katechismus“ a postupně se objeví v Berouně, Olomouci, Pardubicích, Jablonci a Kutné Hoře. Kapelu na tomto tour doprovodí v roli speciálního hosta brněnští loupežníci Ybca. Na klubové koncerty naváže kapela i sérii letních festivalů, kde se objeví třeba na Masters Of Rock, či Basinfiru.

Nový Spark
venku od 2. července
Kalendář akcí
15.07. ERIC JOHNSON
16.07. MASTERS OF ROCK
26.07. LOVEBITES
02.08. JUDAS PRIEST
10.08. AIRBOURNE
12.08. ALIEN ANT FARM
13.08. ROCK CASTLE
04.09. METAL!!! 2026
13.09. MIKE OLDFIELD
15.09. BLACK STONE CHERRY
A co FAKKER!?
logo