Nový Spark
venku od 3. dubna
Červencový Spark zní falzetovými skřeky Diamantového krále

Červencový Spark zní falzetovými skřeky Diamantového krále

Čekání na nové album KING DIAMOND je nekonečné, zato však dánský Král v posledních měsících zase rozpohyboval MERCYFUL FATE. Je nepochybné, že právě jejich letošní vystoupení na Brutal Assaultu bude pro mnohé vrcholem letošní koncertní sezony, a ve Sparku jsme ho proto nemohli nechat bez povšimnutí. Rozhovory s Kingem Diamondem a Hankem Shermannem vás provedou vzrušující kariérou obou kapel a nadto uvnitř čísla můžete rozbalit stylový diamondovský plakát.

V prvním prázdninovém Sparku se však setkáte taky s Kirkem Hammettem z METALLIKY, který si vydáním sólového EP vysloužil místo mezi Rockovými mohykány, nebo s DEF LEPPARD. Jejich novinka zabodovala v červencovém soundchecku a navíc nám Joe Elliott a Phil Collen věnovali dostatek času, aby ji náležitě představili.

V Galerii titánů se ohlížíme pro změnu za kariérou thrasherů DEATH ANGEL, prostor ve formě rozhovorů dostávají taky Steve Vai, James LaBrie nebo Greg Puciato. A dost materiálu přinášíme i těm, kteří si libují převážně v domácí scéně. Ať už to je Poly z INSANIE, do jehož duše nahlížíme v rubrice Deep Look Inside, Petr Janda, který se dělí o své postřehy v Ušním průplachu, či borci z kapel jako jsou DONOR, SEZARBIL nebo slovenská post-blacková formace BESNA.


Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
19.04. DUST BOLT, ACCUSSER
20.04. DUST BOLT, ACCUSSER
21.04. RHAPSODY OF FIRE
21.04. DUST BOLT, ACCUSSER
22.04. DUST BOLT, ACCUSSER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace