Nový Spark
venku od 1. července
Červencový Spark zní falzetovými skřeky Diamantového krále

Červencový Spark zní falzetovými skřeky Diamantového krále

Čekání na nové album KING DIAMOND je nekonečné, zato však dánský Král v posledních měsících zase rozpohyboval MERCYFUL FATE. Je nepochybné, že právě jejich letošní vystoupení na Brutal Assaultu bude pro mnohé vrcholem letošní koncertní sezony, a ve Sparku jsme ho proto nemohli nechat bez povšimnutí. Rozhovory s Kingem Diamondem a Hankem Shermannem vás provedou vzrušující kariérou obou kapel a nadto uvnitř čísla můžete rozbalit stylový diamondovský plakát.

V prvním prázdninovém Sparku se však setkáte taky s Kirkem Hammettem z METALLIKY, který si vydáním sólového EP vysloužil místo mezi Rockovými mohykány, nebo s DEF LEPPARD. Jejich novinka zabodovala v červencovém soundchecku a navíc nám Joe Elliott a Phil Collen věnovali dostatek času, aby ji náležitě představili.

V Galerii titánů se ohlížíme pro změnu za kariérou thrasherů DEATH ANGEL, prostor ve formě rozhovorů dostávají taky Steve Vai, James LaBrie nebo Greg Puciato. A dost materiálu přinášíme i těm, kteří si libují převážně v domácí scéně. Ať už to je Poly z INSANIE, do jehož duše nahlížíme v rubrice Deep Look Inside, Petr Janda, který se dělí o své postřehy v Ušním průplachu, či borci z kapel jako jsou DONOR, SEZARBIL nebo slovenská post-blacková formace BESNA.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace