Nový Spark
venku od 2. května
Chystá se další album Chrise Cornella s dosud neslyšenými písněmi

Chystá se další album Chrise Cornella s dosud neslyšenými písněmi

Koncem roku vyšla posmrtná kolekce skladeb Chrise Cornella „No One Sings Like You Anymore, Vol. 1“, na níž muzikant představil covery svých oblíbených skladeb – od Janis Joplin, přes GUNS N' ROSES až po Johna Lennona. Podle vdovy po muzikantovi Vicky Cornell, je v procesu pokračování.

Vicky Cornell a její děti Toni a Christopher poslali vloni v prosinci do světa kolekci desíti předělávek Chrise Cornella, které si před svojí smrtí osobně vybral, nahrál společně s producentem Brendanem O’Brienem a jejichž prostřednictvím chtěl vzdát hold autorům, kteří jej v životě inspirovali.

Vicky v rozhovoru pro rozhlasový pořad The Rizzuto Show prozradila: „První díl byl tolik speciální proto, že šlo o ucelené umělecké dílo, které Chris vytvořil od začátku do konce. Pak jsou tu daší písničky, které Chris nahrál, ale neuspořádal. Byl opravdu plodným autorem a zanechal nám spoustu hudby. Ne ve zcela hotové podobě, ale je hodně toho, s čím se dá pracovat. Vše nese Cornellův rukopis, to je na tom to skvělé. Máme k dispozici ještě hodně hudby.“

První díl s písněmi jako „Nothing Compares 2 U“ původně od Prince nebo „Patience“ z diskografie GUNS N’ ROSES vyšel digitálně 11. prosince, zatímco fyzické nosiče budou k dispozici 19. března. Termín vydání druhého dílu zatím není známý.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
30.05. SPECTRAL WOUND, GAEREA, ALTARS ABLAZE
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
09.06. MIDNIGHT, NIGHT DEMON, LAID TO WASTE
10.06. EVANESCENCE
14.06. WHITESNAKE
18.06. GUNS N ROSES
19.06. BRITISH LION
20.06. IRON MAIDEN, AIRBOURNE, LORD OF THE LOST
22.06. METALLICA, FFDP, STEEL PANTHER, RED FANG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace