Nový Spark
venku od 1. března
Chystá se seriál o vztahu Tommyho Lee a Pamely Anderson včetně domácího porna

Chystá se seriál o vztahu Tommyho Lee a Pamely Anderson včetně domácího porna

V roce 2019 spatřila světlo světa filmová adaptace knižní biografie MÖTLEY CRÜE „The Dirt“. Šlo o podívanou plnou sexu, drog a rock’n’rollu a nejinak tomu bude v chystaném seriálu o bubeníkovi kapely Tommym Lee a jeho bývalé manželce Pamele Anderson.

Seriál z produkce Hulu TV s pracovním názvem „Pam & Tommy“ bude čítat osm epizod. Někdejší hvězda seriálu Pobřežní hlídka i uznávaný mistr paliček o chystané sérii údajně vědí, nicméně natáčení se nebudou účastnit ani do něj nikterak zasahovat. Vyprávění se zaměří na vztah slavného páru se všemi divokými eskapádami, které započaly svatbou v roce 1995 po pouhých 96 hodinách známosti. Muzikanta si zahraje Sebastian Stan, jeho ex-manželku Lily James.

Zatímco časová osa životopisného filmu „The Dirt“ končila ještě před skandálem ohledně domácího porna Tommyho Lee a Pamely Anderson, v novém seriálu bude tento incident zahrnut. Roli chlápka, který Tommyho a Pamelin choulostivý materiál z jejich líbánek ukradl a zveřejnil, obsadí Seth Rogen.

Natáčení by mělo odstartovat na jaře 2021.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace