Nový Spark
venku od 1. prosince
Chystá se seriál o vztahu Tommyho Lee a Pamely Anderson včetně domácího porna

Chystá se seriál o vztahu Tommyho Lee a Pamely Anderson včetně domácího porna

V roce 2019 spatřila světlo světa filmová adaptace knižní biografie MÖTLEY CRÜE „The Dirt“. Šlo o podívanou plnou sexu, drog a rock’n’rollu a nejinak tomu bude v chystaném seriálu o bubeníkovi kapely Tommym Lee a jeho bývalé manželce Pamele Anderson.

Seriál z produkce Hulu TV s pracovním názvem „Pam & Tommy“ bude čítat osm epizod. Někdejší hvězda seriálu Pobřežní hlídka i uznávaný mistr paliček o chystané sérii údajně vědí, nicméně natáčení se nebudou účastnit ani do něj nikterak zasahovat. Vyprávění se zaměří na vztah slavného páru se všemi divokými eskapádami, které započaly svatbou v roce 1995 po pouhých 96 hodinách známosti. Muzikanta si zahraje Sebastian Stan, jeho ex-manželku Lily James.

Zatímco časová osa životopisného filmu „The Dirt“ končila ještě před skandálem ohledně domácího porna Tommyho Lee a Pamely Anderson, v novém seriálu bude tento incident zahrnut. Roli chlápka, který Tommyho a Pamelin choulostivý materiál z jejich líbánek ukradl a zveřejnil, obsadí Seth Rogen.

Natáčení by mělo odstartovat na jaře 2021.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace