Nový Spark
venku od 1. prosince
Seriál Pam & Tommy budí kontroverze

Seriál Pam & Tommy budí kontroverze

Televizní stanice Hulu natočila seriál Pam & Tommy o sexuálním skandálu někdejší hvězdy Pobřežní hlídky a bubeníka MÖTLEY CRÜE Tommyho Lee. Pamela Anderson byla od začátku proti, protože nechtěla vytahovat dávno pohřbenou událost na světlo. Tommy Lee se však vyjádřil úplně jinak.

Ještě před vysíláním seriálu Pamela veřejně uvedla, že se na něj nehodlá koukat. Dokonce ignorovala i snahu herečky Lily James o rozhovor. James ji totiž ve filmu hraje a pravděpodobně od ní chtěla rady a náhled člověka, který situaci zažil. I bývalý zpěvák MÖTLEY CRÜE John Corabi se o seriálu vyjádřil jako o ‚směšném a plném kravin‘.

Opačný názor má druhý hlavní protagonista – Tommy Lee z MÖTLEY CRÜE. Se svým hereckým představitelem Sebastianem Stanem byl v kontaktu a rozhodně mu nevadí, že příběh se opět dostal do povědomí lidí: „Sebastiana znám, a podle toho, co mi řekl, je příběh opravdu skvěle zpracován. Stalo se to už dávno a tenkrát s námi nebylo jednáno správně a spravedlivě, ale přijde mi, že by lidé měli náš příběh znát. Jsem nadšený, věřím, že seriál je hodně cool, i když jsem ho neviděl,“ dodal Tommy.

Anderson chce nyní povědět svoji stránku příběhu v dokumentu, který bude uveden na Netflixu v zatím blíže nespecifikovaném termínu. Podle distributorů se bude jednat o intimní pohled do osobního i profesionálního života herečky. Dokument bude režírovat Ryan White a producentem se stal syn Pamely a Tommyho Brandon Thomas Lee.

Pamela Anderson a Tommy Lee se vzali v roce 1995 po pouhých čtyřech dnech randění. Později na svých líbánkách natočili své sexuální hrátky na kazetu, kterou jim následně ukradl elektrikář. Jejich soukromá sexuální nahrávka byla najednou k dostání všude. Za pouhý rok vydělala 77 milionů dolarů. Pamela ji údajně nikdy neviděla a nedostala ani žádné peníze. S Tommym má dva syny, Brandona a Dylana. Pár se rozvedl v roce 1998.

Níže můžete zhlédnout trailer k seriálu Pam & Tommy.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace