Nový Spark
venku od 1. září
Členové RAMMSTEIN touží být ještě krásnější! V novém klipu šli pod kudlu

Členové RAMMSTEIN touží být ještě krásnější! V novém klipu šli pod kudlu

Němečtí vládci industrial metalu zveřejnili videoklip k novému singlu „Zick Zack“. Změnili se v něm k nepoznání!

Předobjednej si album „Zeit“ na Sparkshopu!

Skladba a video se zaobírají tématem přehnaného nutkání jedinců neustále uměle vylepšovat svůj vzhled. Co stojí za potřebou člověka někdy i radikálně změnit svoji podobu? Klip přichází jen několik dní poté, co se objevila fáma, že berlínská kapela investovala do beauty kliniky jménem Zick Zack. Fanoušci z celého světa mohli volat na linku kliniky, aby si promluvili s týmem odborníků a sjednali si schůzku.

RAMMSTEIN vydají singl jako CD přílohu vlastního časopisu pro teenagery nazvaného Zick Zack Magazine. 32stránkový magazín bude obsahovat příběhy, fotografie a rozhovory na téma „Hezčí, větší a tvrdší“, sloupek nazvaný „The Dr Flake Botox Box“, XXL plakát, šest dalších plakátů a třicet exkluzivních samolepek RAMMSTEIN. Singl vyjde i na sedmipalcovém černém vinylu. Oba formáty budou k dostání od 13. dubna.

„Zick Zack“ je druhým singlem z očekáváné desky „Zeit“, která vyjde již 29. dubna. V březnu RAMMSTEIN zveřejnili videoklip k titulní skladbě.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace