Nový Spark
venku od 1. srpna
Členové RAMMSTEIN touží být ještě krásnější! V novém klipu šli pod kudlu

Členové RAMMSTEIN touží být ještě krásnější! V novém klipu šli pod kudlu

Němečtí vládci industrial metalu zveřejnili videoklip k novému singlu „Zick Zack“. Změnili se v něm k nepoznání!

Předobjednej si album „Zeit“ na Sparkshopu!

Skladba a video se zaobírají tématem přehnaného nutkání jedinců neustále uměle vylepšovat svůj vzhled. Co stojí za potřebou člověka někdy i radikálně změnit svoji podobu? Klip přichází jen několik dní poté, co se objevila fáma, že berlínská kapela investovala do beauty kliniky jménem Zick Zack. Fanoušci z celého světa mohli volat na linku kliniky, aby si promluvili s týmem odborníků a sjednali si schůzku.

RAMMSTEIN vydají singl jako CD přílohu vlastního časopisu pro teenagery nazvaného Zick Zack Magazine. 32stránkový magazín bude obsahovat příběhy, fotografie a rozhovory na téma „Hezčí, větší a tvrdší“, sloupek nazvaný „The Dr Flake Botox Box“, XXL plakát, šest dalších plakátů a třicet exkluzivních samolepek RAMMSTEIN. Singl vyjde i na sedmipalcovém černém vinylu. Oba formáty budou k dostání od 13. dubna.

„Zick Zack“ je druhým singlem z očekáváné desky „Zeit“, která vyjde již 29. dubna. V březnu RAMMSTEIN zveřejnili videoklip k titulní skladbě.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace