Nový Spark
venku od 1. prosince
Till Lindemann může být v klidu, prokuratura ho přestala vyšetřovat

Till Lindemann může být v klidu, prokuratura ho přestala vyšetřovat

Německá prokuratura zastavila vyšetřování zpěváka RAMMSTEIN Tilla Lindemanna. Několik fanynek ho vinilo ze sexuálního napadení, vyšetřovatelé však nezajistili žádné důkazy, které by tato obvinění potvrdily.

Kauzu v květnu rozpoutala dvaadvacetiletá irská fanynka Shelby Lynn, která na sociálních sítích zveřejnila příběh o tom, jak byla na večírku kapely omámena neznámými látkami vhozenými do pití, přičemž následně po ní měl Lindemann přímo během koncertu požadovat sex. S podobnými zkušenostmi se pak ozvaly i další fanynky, některé hovořily rovnou o tom, že byly zpěvákem znásilněny.

RAMMSTEIN na Sparkshopu

K incidentu s Lynnovou mělo dojít během koncertu RAMMSTEIN v Litvě, ovšem litevští prokurátoři Lindemanna už v červnu stíhat odmítli. Nyní se k nim tedy přidali i němečtí kolegové, kteří nebyli schopní shromáždit svědectví údajných obětí a nenašli žádné důkazy o tom, že by se zpěvák dopustil sexuálního napadení svých fanynek.

„Rychlé ukončení vyšetřování berlínským státním zastupitelstvím ukazuje, že neexistuje dostatek důkazů o tom, že se náš klient údajně dopustil sexuálních trestních činů,“ komentovali Lindemannovi právní zástupci.

Němečtí prokurátoři zároveň zastavili vyšetřování obvinění vznesených proti jisté Aleně Makaevové, která měla styky fanynek s Lindemannem zprostředkovávat.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace