Nový Spark
venku od 3. června
Till Lindemann může být v klidu, prokuratura ho přestala vyšetřovat

Till Lindemann může být v klidu, prokuratura ho přestala vyšetřovat

Německá prokuratura zastavila vyšetřování zpěváka RAMMSTEIN Tilla Lindemanna. Několik fanynek ho vinilo ze sexuálního napadení, vyšetřovatelé však nezajistili žádné důkazy, které by tato obvinění potvrdily.

Kauzu v květnu rozpoutala dvaadvacetiletá irská fanynka Shelby Lynn, která na sociálních sítích zveřejnila příběh o tom, jak byla na večírku kapely omámena neznámými látkami vhozenými do pití, přičemž následně po ní měl Lindemann přímo během koncertu požadovat sex. S podobnými zkušenostmi se pak ozvaly i další fanynky, některé hovořily rovnou o tom, že byly zpěvákem znásilněny.

RAMMSTEIN na Sparkshopu

K incidentu s Lynnovou mělo dojít během koncertu RAMMSTEIN v Litvě, ovšem litevští prokurátoři Lindemanna už v červnu stíhat odmítli. Nyní se k nim tedy přidali i němečtí kolegové, kteří nebyli schopní shromáždit svědectví údajných obětí a nenašli žádné důkazy o tom, že by se zpěvák dopustil sexuálního napadení svých fanynek.

„Rychlé ukončení vyšetřování berlínským státním zastupitelstvím ukazuje, že neexistuje dostatek důkazů o tom, že se náš klient údajně dopustil sexuálních trestních činů,“ komentovali Lindemannovi právní zástupci.

Němečtí prokurátoři zároveň zastavili vyšetřování obvinění vznesených proti jisté Aleně Makaevové, která měla styky fanynek s Lindemannem zprostředkovávat.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
13.06. BRUJERIA
13.06. CZECH DEATH FEST
13.06. FIT FOR A KING, SHADOW OF INTENT
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace