Nový Spark
venku od 1. června

CLIMATIZADO vystoupí 15. 1. po čtyřech letech v Praze spolu s REST IN HASTE a KEYSMOON

Plzeňská kapela CLIMATIZADO si vzala na čtyři roky oddych, ale už 15. ledna zahraje v pražském klubu Fatal. Climatizado způsobili v minulé dekádě pozdvižení svými intenzivními, hlasitými a nepředvídatelnými koncerty. Někdo říkal, že hrajou post-punk, někdo že to je nejhlasitější bluesová kapela ve střední Evropě. Každopádně navazovali na umělce jako Nick Cave, Pleasure Forever nebo The Cramps a obohatili je o čtvrtý, psychedelický, a pátý, taneční, rozměr. V roce 2005 vydali bezejmenné EP, v roce 2007 album „Songs About God“, Love and Bitches u A.M. 180 Records a o rok později natočili živák v Radiu Wave. Potom spolu se Sisim z ESGMEQ vstoupili do skupiny Štěstí, jejíž album „Je třeba obětovat ještě jednoho kohouta“ vyšlo v roce 2011. Climatizado se teď vracejí s novými písněmi a po předvánočním koncertě v Pardubicích přijedou taky do Prahy.


REST IN HASTE jsou stoner/psychedelické rockové kombo z Vysočan, které právě vydalo album „The Realistic Sounds of Rest in Haste“ a zabodovalo ve Velké sedmě Radia 1 s písní „Unterminated Entity“. KEYSMOON jsou další žánrově spřízněná pražská kapela, která kombinuje temnotu s bluesovými kořeny a psychedelií.

Více na FB: https://www.facebook.com/events/903296403023807

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo