Nový Spark
venku od 3. června
Co stojí za zrušenými koncerty FIVE FINGER DEATH PUNCH?

Co stojí za zrušenými koncerty FIVE FINGER DEATH PUNCH?

Metaloví úderníci z Las Vegas zrušili další koncerty, a to nejméně do 12. června. Podle oficiálních zpráv se zpěvák Ivan Moody zotavuje po operaci kýly. V kuloárech se však šušká, že by si od bolesti mohl ulevovat ještě něčím jiným.

Desky i merch FFDP na Sparkshopu

Moody je v nejlepší lékařské péči, i tak se mu však po operaci objevily závažné komplikace. Doktoři mu doporučili klid a nevykonávat žádné namáhavé činnosti. Což křepčení na pódiu zcela jistě je. Bohužel byl zrušen i pražský koncert v O2 areně, naplánovaný na 11. června. Náhradní datum stanoveno nebylo, kupující tedy dostanou nazpět peníze.

„Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme za pochopení a podporu v tomto nelehkém období. Všichni se těšíme na návrat na pódia, jakmile se Ivan plně zotaví,“ napsala kapela ve svém prohlášení.

Ivan Moody je po svých alkoholových excesech již pět let střízlivý. V roce 2019 založil svoji vlastní značku Moody’s Medicinals s léčivými CBD produkty, která nabízí nejrůznější masti, oleje, tinktury a doplňky stravy s obsahem konopí. Sice se jedná o návykovou látku, ale v tomto případě s pozitivními účinky na zdraví. Zpěvák tedy naoko seká dobrotu.

Po 12. červnu uvidíme, v jakém stavu se Moody vrátí na pódia. Za zrušenými koncerty by nemusela být jen operace, ale i to, že si zpěvák opět rád přihne. V metalových kuloárech jdou nejrůznější zvěsti… Jestli se zakládají na pravdě, se možná brzy dozvíme. Doufáme však, že Ivan bude brzy zdravý a nadále střízlivý, aby nám v Česku mohl opět předvést parádní metalovou show.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace