Nový Spark
venku od 1. dubna
Corey Taylor by v roce 2021 rád koncertoval, dokončil film a napsal knihu

Corey Taylor by v roce 2021 rád koncertoval, dokončil film a napsal knihu

Na přelomu roku prozradil Corey Taylor magazínu Kerrang, že jeho předsevzetím pro rok 2021 je omezit cukr. Teď přidal další, o něco rockerštější plány.

Asi nikoho nepřekvapí, že ani po náročném a kreativně nahuštěném roce 2020 nevykazuje Corey Taylor žádné známky možného zpomalení či dokonce pauzy. Muzikant prý stále doufá, že se bude moct uskutečnit tour SLIPKNOT plánované na léto a že bude moct několika koncerty podpořit loňskou sólovku „CMFT“. „Právě teď řeším dvou až třítýdenní jarní turné s albem CMFT. Samozřejmě bude chvíli trvat, než se dostanu mimo Ameriku, ale určitě to chci udělat,“ říká.

Spoustu plánů má muzikant i mimo hudbu. „Rád bych dotáhnul svůj film, pro který jsem napsal scénář, a konečně také pracuji na tom, abych dal do kupy svoji pátou knihu. Trvalo mi čtyři a půl roku, než jsem se dostal z kocoviny té poslední,“ dodává se smíchem.

Ohledně loňského nuceně zkráceného tour se SLIPKNOT Corey říká: „Nikdy jsem si nemyslel, že mi ti sráčové z kapely budou až tak chybět. Nemůžu se dočkat, až do toho znovu naskočíme a dokončíme, co jsme začali.“

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
24.04. LIVESTREAM KORN
01.05. LIVE STREAM DEVIN TOWNSEND
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace