Nový Spark
venku od 1. března
Corey Taylor prozrazuje svůj nejoblíbenější cover song. Nalaďte se na koncert SLIPKNOT v Praze!

Corey Taylor prozrazuje svůj nejoblíbenější cover song. Nalaďte se na koncert SLIPKNOT v Praze!

Jaké vzory má frontman amerických SLIPKNOT? V nedávném rozhovoru prozradil, jaký cover song si ve svém životě nejraději zazpíval. Pusťte si jeho cover „Would?“ a nalaďte se na blížící se koncert v Praze.

Vybav se na koncert na Sparkshopu!

SLIPKNOT k nám zavítají už 28. července do O2 arény, kde odehrají všechny své hity včetně „Psychosocial“, „Wait and Bleed“, „Snuff“ či „The Devil in I“. Vstupenky jsou stále k mání na livenation.cz

Corey je fanoušek grunge, a tak není divu, že si jako svůj nejoblíbenější cover vybral „Would?“ od ALICE IN CHAINS, který si zazpíval před lety společně s Jerry Cantrellem: „Jedna z mých nejoblíbenějších skladeb všech dob je ‚Would?‘ od ALICE IN CHAINS, kterou jsem si zazpíval společně s Jerrym na koncertě supergrupy CAMP FREDDY. Řekl bych, že se jednalo o jeden z vrcholů mého života. Protože Jerry ji ani nechtěl hrát, ale lidé ho přemluvili, a tak skočil na pódium a zahrál ji. A já věděl, že tohle je moje chvíle. Stále se jedná o jeden z mých nejlepších zážitků,“ popisuje frontman SLIPKNOT.

Letos v únoru Taylor vypustil do světa své album coverů „CMFB…Sides“, které obsahuje předělávky skladeb METALLICY, KISS, DEAD BOYS, Eddie Moneyho a dalších.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace